PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galaxy s2 ics ses yükseltme

omerbozkurt
24.Nisan.2012, 00:38
Merhaba arkadaşlar. Galaxy s2 de telefonumun sesi çok az çıkıyor. Bunu yükseltmenin bir yolu varmıdır acaba??

omerbozkurt
24.Nisan.2012, 00:52
cevap verecek kimse yokmu??

cool
24.Nisan.2012, 10:38
ayarlardan sesi en sona daya yada giizlilik codları var internette araştır onlarla ses desibelini arttırabilirsin ciaza zararda veriyo bazıları ama bi bak

erkanduz
21.Mayıs.2012, 15:21
Eğer telefonun sesini, kulaklık sesini, vs az buluyorsanız aşağıdakileri yapın

Bu numarayı tuşlayıp arayın *#*#197328640#*#*
service mode menu gelir
[5] AUDIO
[1] (VOICE CALL)
[1] HANDSET
[1] Volume
[1] SRC Speech RX Volume
[5] 5_lvl : 87
menu ya basın (soldaki)
0 ve 100, arası bir değer seçin.
100 en sesli seçenektir.
OK deyip çıkın.

Menu ye basın ve geriyi seçin.
Bu menuden aynı zamanda bluetooth sesi, kulaklık sesi, video arama seslerinide artırabilirsiniz.

Not: Bu ayarlar kalıcı değildir. Telefonu kapadığınızda eski haline döner.

guldenkemal
05.Ekim.2012, 09:04
Eğer telefonun sesini, kulaklık sesini, vs az buluyorsanız aşağıdakileri yapın

Bu numarayı tuşlayıp arayın *#*#197328640#*#*
service mode menu gelir
[5] AUDIO
[1] (VOICE CALL)
[1] HANDSET
[1] Volume
[1] SRC Speech RX Volume
[5] 5_lvl : 87
menu ya basın (soldaki)
0 ve 100, arası bir değer seçin.
100 en sesli seçenektir.
OK deyip çıkın.

Menu ye basın ve geriyi seçin.
Bu menuden aynı zamanda bluetooth sesi, kulaklık sesi, video arama seslerinide artırabilirsiniz.

Not: Bu ayarlar kalıcı değildir. Telefonu kapadığınızda eski haline döner.

Yukarıdaki bilgileri veren sevgili arkadaşım. vermiş olduğun bilgiler doğrultusunda ekrandaki şlemleri yaptım. ancak servis menüden her ne yaptımsa AUDIO seçeneğine giriş yapamadım. menüdeki tüm seçeneklere girebilirken sadece 5 numaralı AUDIO seçeneğine giriş yapamıyorum. bana bu konuda yardımcı olabilirmisniz. teşekkür ederim.

bosanac1982
05.Ekim.2012, 09:15
Sayın arkadaşlarım omer bozkurt ve guldenkemal, ben de bu konuyu açmıştım, ics den önce oluyordu ama artık olmuyor, yardım edecek bilen var mı diye, kimse dönmedi. sizin sorununuz da benimkii gibi cevapsız kalacak malesef. ben de aynı konuda şikayetçiyim.

b.ergin
06.Ekim.2012, 01:05
arkadaşlar benimde karşıdan gelen sesin zayıflığı ile ilgili sorunum var konuda açtım erkanduz ün verdiği komutlarda benim cihazımda audio seçeneğine giriş yapmadı bosanac1982 evet dediğin gibi herhangi bir cevap gelmeyecek :)