PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Anasayfa ( işlem com.sec.android.app.twlauncher) Telefon AÇILMIYOR

atlantili
29.Temmuz.2011, 00:41
Merhaba arkadaşlar netten telefonuma uygulamalar indirdim fakat içlerinden bitanesi gerçekten sorunlu telefonu açtığım anda uygulama hatası veriyor ve telefonu kesinlikle kullanamıyorum...
Uygulamayı kapatmaya zorladıktan sonra da telefonun titreşimi çalışıyor ve bi daha batarya çıkartılana kadar durmuyor....

Ekrana gelen hata bu şekilde ve sadece kapatmaya zorla butonu aktif

aciiiillll yardımmm!!!!!!!!!!!!

Bilal Akgunduz
29.Temmuz.2011, 11:53
Sanırım bir Launcher uygulaması yüklemişsiniz. O da netten indirdiğiniz için cihazınızla uyumlu değilmiş. Bu sebeple hata vermiş. Kapatmaya zorlayı da deneyin olmazsa Firmware bölümünden tekrar yazılım yüklemeniz gerekir.

KamilBatu
16.Ağustos.2011, 23:03
Diğer yolu ise telefonu kapatın sonra açma tuşu ile orta tuşa birlikte basılı tutun. Ardından ( Dokunmatikle seçmeye çalışmayın ses kısma arttırma tuşu ile ) Factory Reset seçeneğine gelin orta tuşa tıklayın yine aynı şekilde yes seçeneğini seçip reboot system (1.seçenek) ona tıklayın telefon kapanacaktır. Ardından telefonu açtığınızda normale döndüğünü görüceksiniz. Fakat yüklenen uygulamalar silinecek. Banada aynısı oldu denedim kesinlikle çalışıyor.

furkanavlar0116
17.Şubat.2013, 20:05
Kardeşim Allah senden razı olsun az kalsın yarın okul çıkışı telefoncuya götürecektim ama imdadımıza sen yetiştin...ne kadar teşekkür etsem azdır...Bi telefon numaranı verirsen sevinirim kardeşim---yada 05077210301 i arayabilirsin..Furkan Avlar