PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : G-Mail Hesabımı unuttum ve telefonumu açamıyorum

Oğuzhan Çakar
29.Mayıs.2012, 15:32
LG Optimus P990 White kullanıyorum deseni üst üste yanlış girdim ve G-Mail hesabımı unuttum ne yapmam lazım yardım edebilir misiniz?

zulkarneyn37
29.Mayıs.2012, 15:39
LG Optimus P990 White kullanıyorum deseni üst üste yanlış girdim ve G-Mail hesabımı unuttum ne yapmam lazım yardım edebilir misiniz?

Bilgisayar üzerinden şifreni yenile ve öyle giriş yap.

Oğuzhan Çakar
29.Mayıs.2012, 16:51
Bilgisayar üzerinden şifreni yenile ve öyle giriş yap.

G-Mail'e dair hiç birşey hatırlamıyorum. Daha açık ve net bi şekilde anlatabilir misin ?

mozug
29.Mayıs.2012, 16:53
Şifremi unuttum kısmı var, oradan menuyu takip et, cep telefonu numaranı girmenisiteyecek ve bir kod yollayacak sonrasında hesabı geri alabilirsin.

zulkarneyn37
29.Mayıs.2012, 16:57
G-Mail'e dair hiç birşey hatırlamıyorum. Daha açık ve net bi şekilde anlatabilir misin ?

eğer modeli çok fazla yanlış girdiysen gmail hesap şifren ile yapabilirsin telefonu başka yolu yok. Bilgisayardan mail şifremi unuttum diyip yeni şifre almayı dene.

mrdmrc
29.Mayıs.2012, 17:14

Egerki senin icin kayitli islemler onemli degilse yeni gmail adresi al buda bi cozum :)

Sent from my GT-I9100 using Xparent ICS Blue Tapatalk 2

kancan02
29.Mayıs.2012, 17:14
Servise Götür,Servis Bu Gibi Problemleri Kabul Ediyor.Ya Da Kardeşlerimizin Tavsiyelerine Uy.

zulkarneyn37
29.Mayıs.2012, 17:17
Egerki senin icin kayitli islemler onemli degilse yeni gmail adresi al buda bi cozum :)

Sent from my GT-I9100 using Xparent ICS Blue Tapatalk 2

Modeli yanlış girdiği için ekran kilidini açamıyor abi bu durumda yeni hesabı tanıtabilir mi?

mozug
29.Mayıs.2012, 17:22
Modeli yanlış girdiği için ekran kilidini açamıyor abi bu durumda yeni hesabı tanıtabilir mi?

Hee burada deseni yanlış girme var. Dikkat etmemişim ben . Gmail hesabını geri alsa bile telefonu açamaz. Biri daha karşılaşmıştı bu sorunla forumda. çözememişmiydi.

zulkarneyn37
29.Mayıs.2012, 17:26
Hee burada deseni yanlış girme var. Dikkat etmemişim ben . Gmail hesabını geri alsa bile telefonu açamaz. Biri daha karşılaşmıştı bu sorunla forumda. çözememişmiydi.

yeni şifre ile telefonu açamıyorsa eğer tek yol yeni yazılım atmak. wipe yapmakta çözmüyor s2 de öyleydi yani.

mozug
29.Mayıs.2012, 17:28
yeni şifre ile telefonu açamıyorsa eğer tek yol yeni yazılım atmak. wipe yapmakta çözmüyor s2 de öyleydi yani.

Aslında yazılım atarak ta çözümlenmemesi gerekiyor bence. Sonuçta çalınıp bu yöntem uygulanabilir. Bu durumlarda sadece fatura karşılıgında servis yapmalı işlemi.

zulkarneyn37
29.Mayıs.2012, 17:31
Aslında yazılım atarak ta çözümlenmemesi gerekiyor bence. Sonuçta çalınıp bu yöntem uygulanabilir. Bu durumlarda sadece fatura karşılıgında servis yapmalı işlemi.

Belkide çözülmüyordur. dediğiniz çok doğru.

Oğuzhan Çakar
29.Mayıs.2012, 17:51

Cihazı çalmadım. Çalsaydım giderdim bi telefoncuya başka bi cihazla takasa girerdim. Çalıntı telefon kullanıcak kadar salak değilim. Cihaz kendi cihazım nasıl düzeltebilirim yardım bekliyorum.

zulkarneyn37
29.Mayıs.2012, 17:58
Cihazı çalmadım. Çalsaydım giderdim bi telefoncuya başka bi cihazla takasa girerdim. Çalıntı telefon kullanıcak kadar salak değilim. Cihaz kendi cihazım nasıl düzeltebilirim yardım bekliyorum.

Sana cihazı çaldın diyen olmadı ki? Yardım etmeye çalışıyoruz burada sana? Mesajları düzgün okursan neden bahsettiğimizi anlarsın.

convey7
28.Aralık.2012, 00:51
Telefonunuzun model kilidini unuttuysanız eğer 11820 Teknoloji Destek Hattı mevcut oradan bilgi alabilirsiniz...

archleo
28.Aralık.2012, 01:11

3 seçeneğiniz var:

1. Cihazı full kapatın. Daha sonra cihazı Recovery Mod'da ya da Boot Menü'de açıp oradan FACTORY RESET yapın. Yalnız cihazdaki tüm veriler silinecektir! Daha sonra gmail hesabınızı tekrar tanımlayın. Gmail şifrenizi unuttuysanız da aşağıdaki linkten şifrenizi resetleyebilirsiniz.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

2. Ses kısma ve güç butonlarının üçüne birden aynı anda basın ve EKRANINIZDA ANDROID IKONUNU (LG DEĞİL!!) GÖRENE KADAR basılı tutun. Bu kombinasyon cihazınızı resetleyecektir. (Video aşağıdadır) Cihazdaki tüm veriler silinecektir!

3. Kullandığınız operatörün (Turkcell, Vodafone, Avea) cihaz destek hattını arayın ve UZAKTAN RESET talep edin. Bunun için sizden isteyecekleri kişisel bilgiler olacaktır, onları temin etmeniz gerekir. Dolayısıyla IMEI adresiniz, SIM seri numaranız gibi bilgileri kolay erişebileceğiniz bir yerde bulundurun veya bir yere not edin.

Aşağıdaki video da yardımcı olacaktır eminim >>

[Only registered and activated users can see links]

bugra3325
29.Aralık.2012, 23:00
Recovery mod'a gir. Wipe cache yapıp yes de. Sonra Wipe data factory yapıp yine yes de. En son reboot system now dersen telefonun fabrika ayarlarına dönmüş ve açılmış olur.

sahin_811
30.Aralık.2012, 09:44
bilgisayar üzerinden şifreni yenile öyle dene bende bir kez öyle yaptım sorun düzeldi