PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şarj Problemi

SonerCetin
25.Haziran.2012, 18:34
Merhabalar kolay gelsin.

Benim sorunum şu arkadaşlar. 2 gün önce aldığım Probook prbt751 model (sanırım çin malı) bu tablet şarj almıyor. Normalde prize taktığımda şarj simgesi çıkıyor ve şarj oluyordu. Ama bugün şarj almıyor yarım saat 1 saat şarjda bırakıyorum farklı şarj aletleri (aynı volt) ta deniyorum yine de faydası yok. USB'den de denediğimde aynı şekilde. Şarja taktığımda şarj ediliyor simgesi çıkması yerine makina direk açılmaya çalışıyor.

Sorun ne olabilir?

cevaplar için şimdiden teşekkürler.

İyi günler.

furkan.arda
25.Haziran.2012, 18:37
[QUOTE=SonerCetin;119118]Merhabalar kolay gelsin.

Benim sorunum şu arkadaşlar. 2 gün önce aldığım Probook prbt751 model (sanırım çin malı) bu tablet şarj almıyor. Normalde prize taktığımda şarj simgesi çıkıyor ve şarj oluyordu. Ama bugün şarj almıyor yarım saat 1 saat şarjda bırakıyorum farklı şarj aletleri (aynı volt) ta deniyorum yine de faydası yok. USB'den de denediğimde aynı şekilde. Şarja taktığımda şarj ediliyor simgesi çıkması yerine makina direk açılmaya çalışıyor.

Sorun ne olabilir?

cevaplar için şimdiden teşekkürler.

İyi günler.[/QUOTE

recovery moda alıp wipe seçeneklerini uygulayın sorun çözülmezse yeni bir yazılım yükleyein oda olmazsa servisine gönderin

SonerCetin
25.Haziran.2012, 18:42
Cevabınız için teşekkürler. Detaylı bir anlatımı var mı bu söylediklerinizin? Android e biraz yabancıyım da ben.

Mersosayhan
25.Haziran.2012, 19:13
Yeni Başlayanlar İçin Faydalı Bilgiler <......tıklayınız ([Only registered and activated users can see links])

furkan.arda
25.Haziran.2012, 19:45
Cevabınız için teşekkürler. Detaylı bir anlatımı var mı bu söylediklerinizin? Android e biraz yabancıyım da ben.

[Only registered and activated users can see links]

mersosayhan paylaşmış zaten buraya göz atabirsiniz

SonerCetin
26.Haziran.2012, 00:17
Merhaba,

Tamam buraya kadar sorun yok. Peki bu cihaza ait FİRMWARE yi nereden bulacağım? Kendi sitesindeki çalışmıyor forum da aradım rastlayamadım. Ve ben makinayı recovery modda başlatamıyorum. Ses açma-kısma ve power tuşu var. Birlikte bastığımda makina direk açılıyor hiçbir işe yaramıyorlar. Android cep telefonumda deniyorum direk moda girebiliyorum.

furkan.arda
26.Haziran.2012, 09:58
Merhaba,

Tamam buraya kadar sorun yok. Peki bu cihaza ait FİRMWARE yi nereden bulacağım? Kendi sitesindeki çalışmıyor forum da aradım rastlayamadım. Ve ben makinayı recovery modda başlatamıyorum. Ses açma-kısma ve power tuşu var. Birlikte bastığımda makina direk açılıyor hiçbir işe yaramıyorlar. Android cep telefonumda deniyorum direk moda girebiliyorum.

recovery moda almak için ses aç+home+power tuşlarını dene olmazsa elbet fw'si vardır buluruz ama sen ilk olarak wipe seçeneklerini uygula