PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : telefon kilitlendi google hesabı istiyor

By_BoZo
04.Temmuz.2012, 22:20
telefonum kilitlendi google hesabı istiyor hatırlamıyorumda arkadaşlar çözüm yolu size zahemt teşekkürler şimdiden forumda yeniyim kandiliniz mübarek olsun bu arada hayırlı akşamlar :)

Titan®
04.Temmuz.2012, 22:39
E-posta adresinizi ve şifrenizi girin. Size de hayırlı kandiller :)

By_BoZo
05.Temmuz.2012, 11:46
ilgin için çok teşekkür ederim arkadaşım ama google hesabımı hatırlamıyorum giremedim ondan yani reboot felan o tur bi çözüm lazım :)

Matt
05.Temmuz.2012, 11:48
Telefonu recovery moda alarak wipe data factory reset ve wipe cache yapın. Telefon açıldığında bütün ayarlar , uygulamalar silinmiş olacaktır ancak ayarlar silindiği için kilit sorulmayacaktır.

aySe-gul
20.Temmuz.2012, 14:57
Telefonum çok fazla model denemesi sonucu kilitlendi. gmail hesabımı hatırlamıyorum nasıl düzeltecem bu sorunu :(

lovelesss
20.Temmuz.2012, 15:02
gmail sorununu eger sıfrenı bılmıyorsan halledemezsın yenı bır gmaıl sıfresı olusturcan onu kullanıcan

aySe-gul
20.Temmuz.2012, 15:04
aldım olmuyor ki onu girdiğimde de yanlış diyo :(

aySe-gul
20.Temmuz.2012, 15:19
başka fikri olan yok mu :(

Titan®
20.Temmuz.2012, 15:27
başka fikri olan yok mu :(

Cihazı Ses açma + Home + Power tuşlarına cihaz açılıncaya kadar uzun basarak cihazı Recovery mod'da açın ve wipe işlemlerini gerçekleştirmeyi bir deneyin (Tüm kişisel verileriniz silinir) sonra cihazı açmayı deneyin.

aySe-gul
20.Temmuz.2012, 15:30
kapalıyken mi yapacam bunu bi de içinde hat olmalı mı :( çok soru sordum ve sanırım soracağımda şimdiden tşk..

Titan®
20.Temmuz.2012, 15:54
kapalıyken mi yapacam bunu bi de içinde hat olmalı mı :( çok soru sordum ve sanırım soracağımda şimdiden tşk..

Ister kapatın ister cihaz açıkken deneyin birşey farketmez, önemli olan cihazı Recovery moda almak. SIM kartı çıkartmak size kalmış ancak çıkartırsanız daha iyi olur.

lovelesss
20.Temmuz.2012, 16:01
telefonu cope at bence

aySe-gul
20.Temmuz.2012, 16:26
telefonu cope at bence

niye çöpe atmalıyım ki?

tokayto
20.Temmuz.2012, 16:58
niye çöpe atmalıyım ki?

Cihazi cöpe aticak bir durum yok yukaridaki arkadas kendince eglenmek istemis anlasilan. Cihazi aynen söylendigi gibi Recovery Mod'a alip Wipe seceneklerini uygularsaniz sorun cözulecektir. Recovery Mod'a almak icin cihazi kapatin ve simkart veya hafiza kartiniz varsa cikartin.( Guvenlik amacli)

Daha sonra cihazin Ses Acma+Home tusu ( Orta tus )+Power( Guc Tusu) bu tuslari basili tutun. Belirli yazilar cikicaktir belli bir sure sonra daha sonra tuslari birakin. Ses tuslariyla menude gezinin ve Wipe yazanlarin uzerlerine gelip secmek icin Home tusunu kullanin.( Eger Home tusu calismazsa Guc tusuda olabilir) Sectikten sonra YES seceneginide secin ( eger cikarsa boyle bir secenek ) ve tekrardan geri yapin. Bu sekilde yaptiginizda en son olarak Reboot System Now tarzi bir yazi olmasi gerekiyor en ust kisimda bunuda secin ve cihaziniz yeniden acilip sorununuzda ortadan kalkmis olacaktir.

emre..
21.Temmuz.2012, 17:08
Olmuyor, yani recovery moda alamıyorum arkadaşlar. Dediğinizi yapıyorum, android logosu, arkasında kutu var, sonra telefon resetlenip normal açılıyor.. Yardım edin lütfen...

karazeybek34
12.Ağustos.2012, 21:54
telefonum kilitlendi google hesabı istiyor hatırlamıyorumda arkadaşlar çözüm yolu size zahemt teşekkürler şimdiden forumda yeniyim kandiliniz mübarek olsun bu arada hayırlı akşamlar :)

Selamlar Arkadaşlar ,
Bizim Biladerde google hesab vs. kariştirirken google hesabi unuttugu icin hic bir şekilde telefon acilmiyordu. google den araştirma yapinca sizin bu forumda ayni sorunu gördüm arkadaşlarin bir kac dediklerini yaptim bazi yerleri cözdüm ve ben telefonu bu şekilde acabildim faydasi olabileceğini düşünüyorum.

bu işlemde telefon rehberi ve telefon hafizasindaki bilgiler komple sıfırlanmaktadir.

öncelikle telefonun sim kart ve hafiza kartini cikartiniz .

1- Telefonu Kapalı Konumuna Alin Power Tuşundan Kapatiniz.
2- Telefonun Orta Tuşu Ve Power tuşuna Basili Tutun Yani ( Orta Tuş ve Acma Kapama Tuşuna Basili Tutun )
3-Karşiniza android system recovery Ana Menüsü Acilacaktir. Bu Menüden Telefonun Ses + - Acma Kapa Tuşu İle ( wipe data / factory reset ) Üzerine Gelin ve Orta Tuşa Basin .
4.Canfirm wipe of all user this can not be undone ve no-no secenekleri vs. gelecek orta sıralarda ( Yes--delete all user üzerine gelin ) ses +- acma kapama ile ondan sonra orta tuşa tekrardan basin ve bekleyin . bir işler yapacak 5-6 sn bişey ve daha sonra tekrardan android system recovery menüsüne gelecek .

5-En üsteki reboot yazi üzerine gelip orta tuşa basin telefon kapanip acilacak ve acildiktan sonra ekranda bir müddet samsung yazisi yazacaktir 1-2 dk . daha sonra google hesabini etkinleştirmek istemiyorum diye onay işareti var en aşağida sağda o onay işaretinin üzerini dokumatikten tıklayin pasiv duruma geldikten sonra ileri deyip ve bekleyin 1-2 dk . ondan sonra telefonunuz fabrikasyon ayar ile acilacak ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

not : egerki android system recovery menüsünden en son rebootu tıkladiktan sonra cihaz kapanip acildiktan sonra samsung yazisinda takılı kalirsa telefonunuzu power tuşundan yani kapa ac tuşundan kapatip acin ve 5 -maddeden devam edin .

Umarim Bir Faydasi Olmuştur. Faydasi Olanlar Dua etmeleri Yeterdir. Saygi & Sevgilerimle....

Titan®
12.Ağustos.2012, 22:26
Bilgi için teşekkürler :)

serious_man
15.Ekim.2012, 22:04
Selamlar Arkadaşlar ,
Bizim Biladerde google hesab vs. kariştirirken google hesabi unuttugu icin hic bir şekilde telefon acilmiyordu. google den araştirma yapinca sizin bu forumda ayni sorunu gördüm arkadaşlarin bir kac dediklerini yaptim bazi yerleri cözdüm ve ben telefonu bu şekilde acabildim faydasi olabileceğini düşünüyorum.

bu işlemde telefon rehberi ve telefon hafizasindaki bilgiler komple sıfırlanmaktadir.

2- Telefonun Orta Tuşu Ve Power tuşuna Basili Tutun Yani ( Orta Tuş ve Acma Kapama Tuşuna Basili Tutun )
3-Karşiniza android system recovery Ana Menüsü Acilacaktir. Bu Menüden Telefonun Ses + - Acma Kapa Tuşu İle ( wipe data / factory reset ) Üzerine Gelin ve Orta Tuşa Basin .
4.Canfirm wipe of all user this can not be undone ve no-no secenekleri vs. gelecek orta sıralarda ( Yes--delete all user üzerine gelin ) ses +- acma kapama ile ondan sonra orta tuşa tekrardan basin ve bekleyin . bir işler yapacak 5-6 sn bişey ve daha sonra tekrardan android system recovery menüsüne gelecek .

5-En üsteki reboot yazi üzerine gelip orta tuşa basin telefon kapanip acilacak ve acildiktan sonra ekranda bir müddet samsung yazisi yazacaktir 1-2 dk . daha sonra google hesabini etkinleştirmek istemiyorum diye onay işareti var en aşağida sağda o onay işaretinin üzerini dokumatikten tıklayin pasiv duruma geldikten sonra ileri deyip ve bekleyin 1-2 dk . ondan sonra telefonunuz fabrikasyon ayar ile acilacak ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

not : egerki android system recovery menüsünden en son rebootu tıkladiktan sonra cihaz kapanip acildiktan sonra samsung yazisinda takılı kalirsa telefonunuzu power tuşundan yani kapa ac tuşundan kapatip acin ve 5 -maddeden devam edin .

Umarim Bir Faydasi Olmuştur. Faydasi Olanlar Dua etmeleri Yeterdir. Saygi & Sevgilerimle....

Allah razı olsun kardeş çok işime yaradı ;)

cnnt
26.Ekim.2012, 07:40
Selamlar Arkadaşlar ,

gerçekten çok işime yaradı telefon kilitlendi kafayı yicektim talimatlra uyark açtım cok teşekkrler