PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Android işletim sistemli tablet pc şifresi kitlendi açamıyorum acil yardım

sleefblood
12.Temmuz.2012, 16:43
Android 2.3.1 işletim sistemli cin malı tablet pc desen şifresinin aşırı girilmesi sonucu kitlendi ve açılmıyor
ekrana sadece

kullanıcı adı
şifre

yazan kısım geliyor ve şifre yazmamı istiyor ama wpı bağlantısı için şifre yazama yeri gelmiyor ne yapmam gerekiyor acil yardım
şimdiden teşekkür

Titan®
13.Temmuz.2012, 13:38
Cihazı recovery mod'a alabiliyorsanız wipe seçeneklerini uygulayın. Ancak tüm kişisel verileriniz silinir.

sleefblood
13.Temmuz.2012, 14:09
cihaz wpi bağlantılarını görmüyor dediğiniz moda nasıl alabilirim

sleefblood
13.Temmuz.2012, 14:11
recoery tuşu hangisi acaba cihaz active tablet pc çin malı android sistem yüklü

Titan®
13.Temmuz.2012, 14:44
Cihazı Ses açma + Home (fiziksel olarak home butonu yoksa bu tuşa gerek yok) + power (Cihazı açma/kapama tuşu) tuşlarına beraber cihaz açılıncaya kadar uzunca basınız. Buyrun daha ayrıntılı bilgileri burada bulabilirsiniz. [Only registered and activated users can see links]

Suny
30.Eylül.2012, 14:18
Bende 180 lira çin malı nt mağazasından poly pad tablet pc aldım. Desen şifresini unuttuğum için ekran gmail adresinde kilitli kaldı. Gmail adresini ve şifresini doğru yazdığım halde kabul etmiyor çünkü wireless kapalı. Ne yapıcağımı şaşırdım. Tamirci götürdüm 50 lira para istiyor. Sizin dediğiniz gibi yaptım ses açma tuşuna basılı olarak power tuşuna basıyorum. Ekran yine aynı kalıyor. Herhangi bir değişiklik yok.

Android sürümü 4.04 ne yapabilirim ?

Titan®
30.Eylül.2012, 15:34
Bahsettiğiniz şekilde Recovery moda girmiyorsa cihaz maalesef yapacak başka birşey yok.