PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Telefon Surekli Kapanip Aciliyor ?

khaldrogo3
05.Ağustos.2012, 04:05
cyanogen mod custom rom yükledikten sonra telefon sürekli açılacak gibi olup geri kapanıyor samsung galaxy ekranı geliyor sonra sürekli kapanıp açılıyor telefon daha yeni acil yardım

dexmod_46
05.Ağustos.2012, 04:11
cyanogen mod custom rom yükledikten sonra telefon sürekli açılacak gibi olup geri kapanıyor samsung galaxy ekranı geliyor sonra sürekli kapanıp açılıyor telefon daha yeni acil yardım

Recovery moda alıp wipe seçeneklerini tekrar uygulayın muhtemelen duzelecektir, eger duzelmezse odin ile firmware yüklemelisiniz

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

khaldrogo3
05.Ağustos.2012, 04:13
odin ile sabit rom yükleme konusundaki adımları uygulasam olur mu

dexmod_46
05.Ağustos.2012, 04:19
odin ile sabit rom yükleme konusundaki adımları uygulasam olur mu

Ewt olur root erişimi kalkar zaten stock rom kurmus olacağınız için custom rom da gider, yanlız dikkatli olun adımları tek tek okuyarak kurulumu yapın kolay gelsin

khaldrogo3
05.Ağustos.2012, 04:22
teşekkür ederim bu saatte yardımcı oldunuz.

dexmod_46
05.Ağustos.2012, 04:24
teşekkür ederim bu saatte yardımcı oldunuz.

Rica ederim, yardımcı olduysam ne mutlu bana hayırlı geceler

tokayto
05.Ağustos.2012, 04:36
Lutfen konu basliklarini sorunu aciklayici kelimelerden secelim. " Yardim,acil yardim " gibi kelimeler ile acilan konu basliklari uyarisiz bir sekilde silinir. Konuya cevap verildigi icin bu seferlik basligi degistirdim. Lutfen bu kurala özen gösterelim.

Konu basligi degistirilmistir.

wololohh
04.Ekim.2012, 23:44
aynı sorun bende de var telefon açılıyor samsung yazısı geliyor ve tekrar reset atıyor. recovery moduna girmiyor. ama downlaod moduna giriyor. odin ile orjinal rom yüklüyorum yine aynı sorun. Yardımcı olabilir misiniz?

dexmod_46
05.Ekim.2012, 08:35
aynı sorun bende de var telefon açılıyor samsung yazısı geliyor ve tekrar reset atıyor. recovery moduna girmiyor. ama downlaod moduna giriyor. odin ile orjinal rom yüklüyorum yine aynı sorun. Yardımcı olabilir misiniz?

Hocam recovery modu açmanız gerek wipe seçeneklerini uygulamalısınız sorun muhtemelen çözülür

wololohh
05.Ekim.2012, 20:07
tamam da girmiyor. Ses açma home power tuşları dışında başka giriş yöntemi yok mu recovery moduna.

dexmod_46
05.Ekim.2012, 22:34
tamam da girmiyor. Ses açma home power tuşları dışında başka giriş yöntemi yok mu recovery moduna.

Hocam kombinasyonlar farklı olabilir, ses KISMA+home+power tuşlarını deneyin, bu da olmaz ise home+power tuşlarını deneyin.

wololohh
05.Ekim.2012, 23:16
yok kardeş olmuyor. ben daha önce giriyodum normal bi şekilde recovery moda ama bu sorun olduktan sonra giremiyorum. farkli ülkelerin romlarını denedim belki olur diye ama yine aynı sorun. yani odindede normal bi şekilde sorunsuz olarak yüklemede yapıyor. Acaba telefonun anakartımı bozulmuş ne. Bide ses açma kapama home power tuşlarına basıyorum bu kezde RAMDUMP modu açılıyor o ne işe yarıyor onu sorayım bide

dexmod_46
05.Ekim.2012, 23:26
yok kardeş olmuyor. ben daha önce giriyodum normal bi şekilde recovery moda ama bu sorun olduktan sonra giremiyorum. farkli ülkelerin romlarını denedim belki olur diye ama yine aynı sorun. yani odindede normal bi şekilde sorunsuz olarak yüklemede yapıyor. Acaba telefonun anakartımı bozulmuş ne. Bide ses açma kapama home power tuşlarına basıyorum bu kezde RAMDUMP modu açılıyor o ne işe yarıyor onu sorayım bide

Hocam ramdump mod ile benim telefonda da karşılaştım ne kadar araştırdıysam birsey bulamadım, anakarta birsey olmus olsa telefon hicbirseye tepki vermez samsung ekranı bile gelmez bildiğin ceset olur yani :) galaxy w için nette kısa bi gezindim recovery hakkın da kimsede bu problem olmamış, sadece bi site de denk geldim o da ses açma+home+power tuş kombinasyonunu kullanmış samsung ekranı gelince de bırakmadan basmaya devam etmiş açılmış. Galaxy w kullanmıyorum onun için bildiklerim bunlar hocam

selcukks52
06.Ekim.2012, 18:58
bence recovery modu baştan yükle usb hata ayıklama modu kapalı olduğu için aynı sorun bendede oldu ancak wipe seçeneklerini yapınca telefon açıldı eğer olmazsa telefona normal sürümünü yükle sonra bunu tekrar yükle kesin düzelir sorun

dexmod_46
07.Ekim.2012, 00:26
bence recovery modu baştan yükle usb hata ayıklama modu kapalı olduğu için aynı sorun bendede oldu ancak wipe seçeneklerini yapınca telefon açıldı eğer olmazsa telefona normal sürümünü yükle sonra bunu tekrar yükle kesin düzelir sorun

Hocam sizin dedikleriniz için telefonun açılması gerek, ayrıca recovery moda girmesi gerek, bunlar olmayınca arkadaş çözüme ulaşamadı ;)

mozug
07.Ekim.2012, 01:16
9001 gibi giriyorsa recovery moda ses açma+power a basılı tutun samsung yaxısı gelenekadar sonra android( kutudan çıkan) simgesi geldiginde menu tusuna basın. CWM 5.5.0.4 yüklüyse zaten menu tusuna basmadan açılır recovery modu.

[Only registered and activated users can see links]
SGS+ Tapatalk MCMV

wololohh
08.Ekim.2012, 20:30
Arkdaşlar çözüm bulamadım. En son tamirciye verdim adam parça değişecek dedi.

selcuksarlak
15.Haziran.2013, 09:18
benim sorunum daha büyük telefon çökmüştü cmd ile adb fastboot recovery ile recovery.img dosyasını yükleyebildim recovery modda açtım telefona orjinal vodafone romu diye indirdiğim romu kurdum 945 e 858 in romunu kurmuşum kapanıp açılııp duruyor ekran görüntüsünü atayım80978098