PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SD karta oyun yükleme??

JohanGielen
18.Ağustos.2012, 11:23
Arkadaşlar 16 GB Hafıza kartı aldım fakat oyunları yükleyemiyorum aslında çoğu şeyi yükleyemiyorum desem yalan olmaz malum oyunların kapasiteleri büyük bunu nasıl ayarlarım teşekkürler

ibrahimdogru
18.Ağustos.2012, 11:44
Arkadaşlar 16 GB Hafıza kartı aldım fakat oyunları yükleyemiyorum aslında çoğu şeyi yükleyemiyorum desem yalan olmaz malum oyunların kapasiteleri büyük bunu nasıl ayarlarım teşekkürler

Markette app 2sd diye program var onu indirirsen sorunun cozulur android kardesim :)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

JohanGielen
19.Ağustos.2012, 00:07
Markette app 2sd diye program var onu indirirsen sorunun cozulur android kardesim :)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

yükledim kardeşim fakat oyunu taşıyor oyunun SD kartına yüklenen ortalam 500 MB ile 1 GB değişen dosyayı taşımıyor bunu ben bilgisayar yada dosya manager ile hafıza kartına taşıyıncada oyun çalışmıyor

omerfaruk44
19.Ağustos.2012, 02:14
Oyunlarin cogu hizli data alisverisi kullandiklari icin hafiza kartinin okuma/yazma hizlari yavas oldugundan hafiza kartinda iken calismaz. Modinstalllocation.apk dosyasini cek yukle root lu ise cihazin. Programi calistirdiginda uygulamalar nereye yuklensin diyecek external secenegini isaretleyip bide oyle dene

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanarak gönderildi.

JohanGielen
19.Ağustos.2012, 12:25
Oyunlarin cogu hizli data alisverisi kullandiklari icin hafiza kartinin okuma/yazma hizlari yavas oldugundan hafiza kartinda iken calismaz. Modinstalllocation.apk dosyasini cek yukle root lu ise cihazin. Programi calistirdiginda uygulamalar nereye yuklensin diyecek external secenegini isaretleyip bide oyle dene

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanarak gönderildi.

peki birde öyle denerim olmazsa aldığım hafıza kartı aslında sırf data transferi iyi olsun diye class 10 inceledim hızı oldukça iyi ama işte gelgelelim istediğim şekilde kullanamıyorum :(

groupertekin
25.Ağustos.2012, 18:42
peki birde öyle denerim olmazsa aldığım hafıza kartı aslında sırf data transferi iyi olsun diye class 10 inceledim hızı oldukça iyi ama işte gelgelelim istediğim şekilde kullanamıyorum :(

dostum bu yöntem ile halloldu mu? aynı sorun bende de var da.

JohanGielen
25.Ağustos.2012, 23:24
dostum bu yöntem ile halloldu mu? aynı sorun bende de var da.

yok malesef arkadaşım genelde root tavsiye ediliyor googleda bayağı araştırdım ama çözüm bulamadım sen bulursan paylaşırsan sevinirim

Cenk Safi
02.Eylül.2012, 11:01
ben yardımcı olurum ama telefonunu rootlaman lazım ve telefonunun sürümü cm9 olmaması lazım cm9 a sd kart işini yapınca telefon acılmıyor ...

JohanGielen
03.Eylül.2012, 09:12
ben yardımcı olurum ama telefonunu rootlaman lazım ve telefonunun sürümü cm9 olmaması lazım cm9 a sd kart işini yapınca telefon acılmıyor ...

cm9 yüklü değil orjinal 2.3.6 yüklü yardimci olursan sevinirim arkadasim

ahmetayaz76
05.Eylül.2012, 15:38
arkadaşlar aynı sorun bende var bendede oyunlar taşınmıyor çok araştırdım fakat bir taktik bulamadım imkansız gibi birşey

JohanGielen
06.Eylül.2012, 08:18
arkadaşlar aynı sorun bende var bendede oyunlar taşınmıyor çok araştırdım fakat bir taktik bulamadım imkansız gibi birşey

Aslında karamsar olmak istemiyorum ama bende işin içinden çıkamadım :(

batak1985
09.Eylül.2012, 11:42
vold.fstab dosyası nı değiştir