PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VINN üzerinden telefondan nete bağlanma...

systemer
24.Ağustos.2012, 01:14
Mrb arkadaşlar dizüstü bilgisayarımdan VINN ile nete bağlanıyorum, aynı zamanda cep telefonumdanda pc üzerinden nete bağlanabilirmiyim bunla ilgili herhangi bir program veya protokol varmı bilgilendirirseniz sevinirim...

yeniandroid
24.Ağustos.2012, 03:48
Bu islem bana gore gerceklestirilebilirligi zor bir durum ama vinn daki interneti yaymanizi saglayan modemler mevcut teknoloji marketlerinde 60-80tl arasi bir fiyatla bulabilirsiniz cok kasmadan hem pcden hem telden nete girebilebilirsiniz.

mozug
24.Ağustos.2012, 08:58
Win 7 kullanıyorsan ag ayarlarında bu özellik mevcut. Agı paylaştır gibi bir ayarı vardı. Mümkun yani yaoabilirsin.

SGS+ Tapatalk MCMV

youliii
24.Ağustos.2012, 10:50
Bende win xp kullandığım bilgisayarımdaki vınn dan telefonumdan bağlanmak istiyorum bunu nasıl yaparız..??

mozug
24.Ağustos.2012, 11:16
Ara program bulacaksınız ve bilgisayarınızı hotspoint haline getirmeniz gerkiyor.

WİN 7 İÇİN ;

WiFi'si olan bir laptopa aldığımız internet bağlantısını wi/fi ile başka bir bilgisayarda kullanmak için Ağ ve Paylaşım Merkezinden Kablosuz Ağları Yönet seçeneğinden açılan pencerede ekle dedikten sonra Geçici Ağ Oluştur seçeneği ile yeni bir ağ kurduktan sonra son çıkan pencerede İntenet Bağlantısını Paylaş dediğimizde gayet güzel bir şekilde ağ kurabilirsiniz. Bağlantıdan faydalanmak isteyen bir bilgisayardan ağa bağlanmak istediğimizde şifreyi de girdikten sonra ağa bağlanılabilip internet erişiminden de faydalanılabiliyor.

Veya interentte aratın, Connectify programını indirip, kurun işlemleri o sizin için yapacaktır.

Xp de bu özellik yok zannedersem. Ama programı bir deneyin belki işe yarar.

youliii
24.Ağustos.2012, 12:29
Maalesef olmuyor..

systemer
25.Ağustos.2012, 02:18
Anlattığınız şekilde yaptım ancak pc de kurduğum geçici ağı telefonda ki kablosuz ağlar arasında göremiyorum.Bunun sebebi ne olabilir...

youliii
25.Ağustos.2012, 08:40
Evet telefonda arattığınızda ağ görünmüyor..

mozug
25.Ağustos.2012, 11:00
Ag gizli olabilirmi?

SGS+ Tapatalk MCMV

systemer
27.Ağustos.2012, 00:35
Maalesef kontrol ettim ama ağı telde göremiyorum ama başka pc de görünüyor...

mozug
27.Ağustos.2012, 09:22
Direk ip girerek manuel bağlanın. WiFi manager diye bir uygulama var onu deneyin

SGS+ Tapatalk MCMV