PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : görüşme sırasında gelen çağrıları görünmüyor

ssezer28
08.Ekim.2012, 22:24
merhaba arkadaşlar

ben telefonla konuşurken beni birisi arayınca bana hiç bir uyarı vermiyor konuşma bitincede arama listesinde gözükmüyor.bunun bir çözümü varmıdır cihazı alalı 1 hafta oldu ..şimdiden teşekkürler..

moonlight
08.Ekim.2012, 23:15
Kullandigin rom nedir bu cok onemli...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

erkanby
08.Ekim.2012, 23:30
Arama bekletme açık mi?

Badubey
11.Ekim.2012, 12:03
Arama bekletme açık mi?

Erkan beye katılıyorum, telefonun içerisinde bulunan ayarlardan yada kullandığınız operatörün online işlem merkezinden "Çağrı Bekletme" özelliğinin açık olduğunu kontrol edin . Bildiğim kadarıyla çoğu romda bunu engelleyen bir sorun yok. Hatta stock romlarda gayet net bir şekilde ikinci aramayı görebiliyorsunuz. Bekletme ve yeniden hatta alma olayı da çok kolay :)

mozug
11.Ekim.2012, 12:09
Erkan beye katılıyorum, telefonun içerisinde bulunan ayarlardan yada kullandığınız operatörün online işlem merkezinden "Çağrı Bekletme" özelliğinin açık olduğunu kontrol edin . Bildiğim kadarıyla çoğu romda bunu engelleyen bir sorun yok. Hatta stock romlarda gayet net bir şekilde ikinci aramayı görebiliyorsunuz. Bekletme ve yeniden hatta alma olayı da çok kolay :)

Bu özellik açıksa arama ayarlarından uyarılar kısmında ayrıca nasıl uyarı almak istediğinize dair (titreşim, ses) bir özelleştirmede de mevcut.