PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : karşı tarafa giden seste hışırtı

kreyzi
17.Ekim.2012, 13:48
başlık biraz tuhaf oldu sanki ama olay şöyle

telefonda biriyle konuşurken onun sesi gayet iyi geliyor yalnız benim sesim hışırtılı gidiyor 1-2 kişi değil bir çok kişiden aynı şikayeti aldım

operator kaynaklı düşündüm ama arkadaşlarda bi problem olmuyor sanırım rom ile ilgili bi durum

böyle birşeyle karşılaşan oldu mu içinizde ? çözüm önerileriniz var mı

kullandığım rom : cyanogenmod 7 - 16-09-2012 tarihli nighty sürümünü kullanıyorum

beyto
17.Ekim.2012, 15:00
Cm7 de seviyorsanız boype rom kullanın ama belirtmekte fayda var cm7 romlar artık geliştirilmiyor.Boype son versiyon 25.09.2012 bunu deneyin olmazsa başka bir rom kurmayı deneyin.

Resmi cm7 romunda baseband biraz eski kaldı.Yanlış hatırlamıyorsam sonu .03.03

ama boype romda sanırım .07.07 idi.deneyin ve karar verin yada jb sürümü kurun herhangi bir sorun yok konuşma esnasında.Çok kişiyle konuştum böyle bir sitem gelmedi kimseden

kreyzi
17.Ekim.2012, 17:45
Cm7 de seviyorsanız boype rom kullanın ama belirtmekte fayda var cm7 romlar artık geliştirilmiyor.Boype son versiyon 25.09.2012 bunu deneyin olmazsa başka bir rom kurmayı deneyin.

Resmi cm7 romunda baseband biraz eski kaldı.Yanlış hatırlamıyorsam sonu .03.03

ama boype romda sanırım .07.07 idi.deneyin ve karar verin yada jb sürümü kurun herhangi bir sorun yok konuşma esnasında.Çok kişiyle konuştum böyle bir sitem gelmedi kimseden
peki şu an jb'de kamera dışında problem var mı ? türkçe destek mevcut değil sanırım geçen kurdum kurcaladım tr bulamadım kaldırdım

son olarak ics mi jb mi önerirsiniz şu an

androide
17.Ekim.2012, 20:20
peki şu an jb'de kamera dışında problem var mı ? türkçe destek mevcut değil sanırım geçen kurdum kurcaladım tr bulamadım kaldırdım

son olarak ics mi jb mi önerirsiniz şu an jb'de kamera problemi yok gayet iyi çekimler yapabiliyorsunuz cm7'de o hışırtılar geneldir karşı tarafında sesi yüksek gelir.JB romu yükleyin.

kreyzi
17.Ekim.2012, 21:45
jb'de kamera problemi yok gayet iyi çekimler yapabiliyorsunuz cm7'de o hışırtılar geneldir karşı tarafında sesi yüksek gelir.JB romu yükleyin.

yükledim ayarları filan yaptım şu an güzel ama tek bi problem var

rehberde olmayan bi numarayı aradığımda bilinmeyen diye düşüyor çağrı kaydına

san'ı etkinleştirdiğimde ise numara görünüyor ama bu sefer aramaya san izin vermedi diyor yardımcı olursanız sevinirim