PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YOUTUBE Sorunu!!

noexpire
26.Mayıs.2011, 22:56
Ag ile ilgili bir sorun oluştu 400

Arkadaslar son 1 aydir HTC DESIRE HD telefonumdan YOUTUBE yi acmaya calistigimda bu sorunu aliyorum. Kucuk bir arastirma yaptim, telfonun turkceye cevir yada inglzceye cevirip tekrar turkceye cevirin gibi yorumlar var fakat bi işe yaramiyor. Bu konu hakkinda yardimci oLabiLirmisiniz?

Risorius
27.Mayıs.2011, 21:16
Evet bi de youtube'a tarayıcıdan girince android uygulamasını indir diye birşeyler çıkıyordu önceden. Şimdi yok o da. Belki uygulamayı geçici olarak devre dışı bırakmışlardır. Tamamen tahmin üzerine konuşuyorum tabi.

noexpire
27.Mayıs.2011, 22:13
Risorius Devre disi birakmadiklarini biliyorum, yan komsumda telefonumu alinca begenip aldi. onda bu uygulama takir takir calisio :(

Onur Şanlı
27.Mayıs.2011, 22:20
Türkiye'den yapılan bağlantılarda 400 bağlantı hatası alıyorsunuz.. Doğru.. Çözümü de modellere göre değişiyor ama bilinen en zahmetsiz ve en uygun yöntem cihazı "İngilizce" dilinde kullanmak.. Cihaz dilini ingilizceye çevirdiğinizde Youtube problemi ortadan kalkıyor..

Bilal Akgunduz
27.Mayıs.2011, 22:21
Risorius Devre disi birakmadiklarini biliyorum, yan komsumda telefonumu alinca begenip aldi. onda bu uygulama takir takir calisio :(
Desire HD konusundan Froyo'lu versiyonlu en son RUU'yu indirip yükleyin. Gingerbread'de Android Market ve youtube kısıtlanmış. Froyo'da kullanabilirsiniz ve bu hata da ortadan kalkar kanımca. Yine düzelmezse youtube uygulamasını silin ve son versiyonu Android Marketten tekrar yüklemeyi deneyin.

noexpire
30.Haziran.2011, 23:33
Türkiye'den yapılan bağlantılarda 400 bağlantı hatası alıyorsunuz.. Doğru.. Çözümü de modellere göre değişiyor ama bilinen en zahmetsiz ve en uygun yöntem cihazı "İngilizce" dilinde kullanmak.. Cihaz dilini ingilizceye çevirdiğinizde Youtube problemi ortadan kalkıyor..

Evet SimdiLİk En SagLikLi cozum bu oLdu. tesekkurLer arkadasLar

Uyarı: Lütfen yazdığınız mesajların kompozisyonuna dikkat ediniz..

anil01
04.Temmuz.2011, 15:21
Daha kolay cozumu eski versiyon olan 1.6 youtube yi yukleyin sorunsuz video izlersiniz...