PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sony xperia s joystick !!

varooll
29.Mayıs.2012, 19:07
arkadaşlar youtube de falan ps 3ü sanırım bluetoot ile telefona bağlıyorlar ve joystick ile oyunlar oynanabiliyor. bizim telefona uyumlu kablolu joystickler var mı? ya da bilgisayarda kullandığımız usb joysticklerde dönüştürücü ile telefona bağlanabilir mi? bilen, gören, yapan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim...

EmiRcaN
29.Mayıs.2012, 22:59
arkadaşlar youtube de falan ps 3ü sanırım bluetoot ile telefona bağlıyorlar ve joystick ile oyunlar oynanabiliyor. bizim telefona uyumlu kablolu joystickler var mı? ya da bilgisayarda kullandığımız usb joysticklerde dönüştürücü ile telefona bağlanabilir mi? bilen, gören, yapan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim...

Telefonun içindeki LiveWare'yi kullanarak ya da marketten sixaksis(yanlışsa kusurabakmayın) yazılımları indirebilirsiniz. Genellikle ps3 ün kendi kolları ile oluyor. Ek olarak dönüştürücü alırsanız, bağlantı kurulabilir.

karton
29.Mayıs.2012, 23:00
şunun gibi cihazları internette görüyorum ama hiç kullanmadım: [Only registered and activated users can see links]

EmiRcaN
29.Mayıs.2012, 23:21
şunun gibi cihazları internette görüyorum ama hiç kullanmadım: [Only registered and activated users can see links]

Hocam bunlar hikaye. Elinizdeki telefonu ps3 koluna, marketten Sixaxis Compatibility Checker i indirin ve ps store daki oyunlardan birini yükleyip oynayın. O cihaz aklınıza bile gelmeyecek :-)

Pein
29.Mayıs.2012, 23:28
Rootsuz çalışmıyor ama bilginiz olsun.

karton
29.Mayıs.2012, 23:44

Hocam bunlar hikaye. Elinizdeki telefonu ps3 koluna, marketten Sixaxis Compatibility Checker i indirin ve ps store daki oyunlardan birini yükleyip oynayın. O cihaz aklınıza bile gelmeyecek :-)

ps store bende yok nasıl edinebilirim?

varooll
30.Mayıs.2012, 17:34
eyw arkadaşlar sagolun

EmiRcaN
30.Mayıs.2012, 20:20

[Only registered and activated users can see links][/url] adresinden edinebilirsiniz. Fakat pek oyun yok. Crakcklenmiş oyunları indirebilirsiniz. Yalnız ps store dan olmasına dikkat edin.;-)
ps store bende yok nasıl edinebilirim?

foest_law
03.Haziran.2012, 22:22
tekken 3 oyununu playstation pockete nasıl kurabilirim ps storeden indirmeden.