PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim ağı pin kilidini aç'mayi bilen yokmu ?

HeadUser
04.Aralık.2012, 18:08
Sim ağı pin kilidini aç'mayi bilen yokmu ? bir allahin kuluyok mu yardimci olcak ya ... Sürüm attim Bu sorun 2 dir başima geliyor 'ya telefoncuya tekrar para vermek istemiyorum off cok sinirim bozuldu ya.

sahilkentli
05.Aralık.2012, 00:31
4.0.4 ve ya daha eski bir sürüm yükleyip
[Only registered and activated users can see links]

Adresteki uygulamayı deneyin (root gerektirir). Fakat cihazı root edip EFS pro ile yedek almayı unutmayın.

HeadUser
05.Aralık.2012, 06:57
4.0.4 ve ya daha eski bir sürüm yükleyip
[Only registered and activated users can see links]

Adresteki uygulamayı deneyin (root gerektirir). Fakat cihazı root edip EFS pro ile yedek almayı unutmayın.

Teşekür ederim En azindan yardimci olmaya çaliştiğin için kardeşim . Ben gece boyunca bu konu hakkinda ' uraştim .ve sonuc elde ettim .Bu konu hakkinda madur olan ve para veren bir çok arkadaş oldugununa şahit oldum hem bu forum olsun hem başka forumlar olsun . Ben sorunumu çözüm . Sizinlede öylene doru paylaşicam

kopukmelih
06.Aralık.2012, 00:33
nasıl çözdün ?

Romeoq
07.Aralık.2012, 09:18
Bu sorunu yaşamış birisi olarak Sim ağı pin kilidi sorunu yaşayan arkadaşlarımızın önce telefonu rootlamaları gereklidir. Root yapmadığınız müddetçe çözümü bulamadım. Sonra google play'den galaxsim unlock uygulamasını indirip unlock ediyoruz. Unlock için pro versiyon istiyor 2.39 dolara sorunu halletmiş oluyorsunuz.

intuitive
07.Aralık.2012, 09:29
Teşekür ederim En azindan yardimci olmaya çaliştiğin için kardeşim . Ben gece boyunca bu konu hakkinda ' uraştim .ve sonuc elde ettim .Bu konu hakkinda madur olan ve para veren bir çok arkadaş oldugununa şahit oldum hem bu forum olsun hem başka forumlar olsun . Ben sorunumu çözüm . Sizinlede öylene doru paylaşicam

Sayın HeadUser,

Merakla bekliyoruz

HeadUser
07.Aralık.2012, 20:37
Sayın HeadUser,

Merakla bekliyoruz

Bu sorunu yaşamış birisi olarak Sim ağı pin kilidi sorunu yaşayan arkadaşlarımızın önce telefonu rootlamaları gereklidir. Root yapmadığınız müddetçe çözümü bulamadım. Sonra google play'den galaxsim unlock uygulamasını indirip unlock ediyoruz. Unlock için pro versiyon istiyor 2.39 dolara sorunu halletmiş oluyorsunuz.

nasıl çözdün ?

BURAYİ ([Only registered and activated users can see links]) İNCELEYE BİLİRSİNİZ ARKADAŞLAR

byx68
30.Aralık.2012, 12:29
ayni sorun bendede var arkadas

q_edo
19.Şubat.2013, 00:54

cok tesekkurler sayende cozdum olayı ................

musa34kamis
21.Şubat.2013, 03:40
Sorunu cozenler tekrar jb kurduklarinda yine kilit olayini yasiyorlarmi acaba?

oguzhan1
14.Mart.2013, 00:27
Arkadaşlar ben bu sorunu Jelly Bean a geçişte yaşadım ve bedava bir çözüm bulamadım. 3.60 Dolarlık çözümüm buyrun:
SIM ağ kilidi için şifre istendiğinde yapmanız gereken Google Playden GalaxiSim Unlock uygulamasını indirmek (rootsuz telefonlarda çalışmaz) fakat bu indirilen ücretsiz uygulama kilidi açmıyor sadece kilidi açacak olan ücretli uygulamaya yönlendiriyor. Pro versiyonunu 3.60 Dolara satın alabiliyorsunuz ve aldığınızda tek tuşla kilidiniz açılıyor telefonunuz eski haline dönüyor. Ben ücretsiz bir yolunu bulmak için epey çabaladım, 4 5 saat farklı ROMlar attım tekrar rootladım değişik uygulamalar yöntemler denedim ama hiç biri fayda vermedi. Bu kadar zahmet çekmek yerine 3.60 dolarlık uygulamanın alınması daha makul. Şayet bu sorunun ücretsiz bir çözümünü bulan arkadaş olursa lütfen paylaşsın

carli
20.Mart.2013, 18:34
Cok basit efs yedeginiz varsa geri yükleyin problem cözülür

ferid123.
02.Haziran.2014, 18:25
arkadaslar huawei icin cozum bulan varmi ? lutfen yardim edin yeni rom yukledim ama sim lock var telefonda