PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galaxy S III mini GT-I8190 Açılmıyor!!!!!! YARDIM edin.

bugrareis81
29.Aralık.2012, 11:37
Stock rom yüklemiştim telefon hep samsung galaxy s3 mini yazısında kalıyor download modeye giriyorum başka stock rom yüklüyorum yine kalıyor ne denesem olmuyor recoverye hiç girmiyor birtek download moda giriyor sanırım recovery bozuldu yardım edebiliecek biri yokmu acil yardıııııııım!!! :mad::confused:

kancan02
29.Aralık.2012, 11:45
Stock rom yüklemiştim telefon hep samsung galaxy s3 mini yazısında kalıyor download modeye giriyorum başka stock rom yüklüyorum yine kalıyor ne denesem olmuyor recoverye hiç girmiyor birtek download moda giriyor sanırım recovery bozuldu yardım edebiliecek biri yokmu acil yardıııııııım!!! :mad::confused:

Telefonunuz half brick olmuş.

İmzam var.

bugrareis81
29.Aralık.2012, 11:46
Peki nasıl düzeltebilirim ? Yardım edebilirmisiniz?

bugrareis81
29.Aralık.2012, 11:51
Telefonunuz half brick olmuş.

İmzam var.
Herşeyi denedim googlede araştırdım forumlarda baktım fakat half-brick dediğinizin çözümünü bulamıyorum bilen biri varsa yardım edebilirmisiniz 4-5 gündür böyle :(

kancan02
29.Aralık.2012, 12:17
Odin ile tek parçalı veya 3 parçalı bir rom yükleyin düzelir.

İmzam var.

bugrareis81
29.Aralık.2012, 12:33
tek parçalı stock romu yükledim ama olmuyor hala aynı samsung yazısı kalıyor :( Of of off

bugrareis81
29.Aralık.2012, 12:35
Acil yardım lazım telefonu açamıyorum lütfen

bugrareis81
29.Aralık.2012, 12:51
az önce CWM yükledim ve samsung galaxy s3 mini yazısından sonrasiyah ekranda kalıyor.

kancan02
29.Aralık.2012, 12:59
O zaman rom FLASHLAYİN.

İmzam var.

bugrareis81
29.Aralık.2012, 13:14
Düzelttim yardım ettiğin için sağol.

bugrareis81
29.Aralık.2012, 14:03
O zaman rom FLASHLAYİN.

İmzam var.
Şimdide samsung galaxy s3 mini yazısından sonra siyah ekranda takılıyor ?

bugrareis81
29.Aralık.2012, 14:09
Yok arkadaş yine olmadı stock rom flashladıktan sonra açılmıyor uygun bir firmware fakat yok olmuyor fırlatıp atıcam sinirden telefonu

kancan02
29.Aralık.2012, 14:20
Nasıl? Romu düzgün flashlarsanız telefonunuz sorunsuz açılır.Tabii ilk önce telefonu açmadan CWM'den Full Wipe yapın.

İmzam var.

frksylyc
29.Aralık.2012, 14:21
Yok arkadaş yine olmadı stock rom flashladıktan sonra açılmıyor uygun bir firmware fakat yok olmuyor fırlatıp atıcam sinirden telefonu

niye atiyosun arkadasim bedava mj aldin ver servise halletsinler.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

emrahsgs3
29.Aralık.2012, 14:47
hangi rom u kurdunuz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bugrareis81
29.Aralık.2012, 15:08
Nasıl? Romu düzgün flashlarsanız telefonunuz sorunsuz açılır.Tabii ilk önce telefonu açmadan CWM'den Full Wipe yapın.

İmzam var.
CWM açılmıyor....

bugrareis81
29.Aralık.2012, 15:09
4.1.2 romunu kurdum stock sonra açılmadı diye 4.1.1 e döndüm açılmıyor şimdi param.tar diye birşeyle açıyorum telefonu fakat custom gibi gözüküyor ve stock romu tekrar kuruyorum olmuyor ya siyah ekranda kalıyor yada samsung galaxy SIII mini yazısı kalıyor

bugrareis81
29.Aralık.2012, 15:10
Cwm açılsa hallederim
wipe data wipe factory kısaca fabrika ayarlarına döncem ama cwm açılmıyor flashlıycağım bir cwm varmı yani sorun belkide benim cwmde olabilir :(....

emrahsgs3
29.Aralık.2012, 15:12
4.1.2 romunu kurdum stock sonra açılmadı diye 4.1.1 e döndüm açılmıyor şimdi param.tar diye birşeyle açıyorum telefonu fakat custom gibi gözüküyor ve stock romu tekrar kuruyorum olmuyor ya siyah ekranda kalıyor yada samsung galaxy SIII mini yazısı kalıyor

bataryayi cikarip 10 sn bekleyin sonra orjinal tr rom unu tek parcali olam odinden pda kismina yerlestirin tekrar rom atin.

bugrareis81
29.Aralık.2012, 15:21
bataryayi cikarip 10 sn bekleyin sonra orjinal tr rom unu tek parcali olam odinden pda kismina yerlestirin tekrar rom atin.

denedim: Samsung Galaxy SIIImini yazısından sonra siyah ekranda kaldı

emrahsgs3
29.Aralık.2012, 15:23
denedim: Samsung Galaxy SIIImini yazısından sonra siyah ekranda kaldı

ilginc odin hata vermiyor dimi pass yaziyor yani

bugrareis81
29.Aralık.2012, 15:30
Evet hata felan yok

bugrareis81
29.Aralık.2012, 15:32
birde download mode varya sol üstte yazılar şöyle
ODIN MODE
PRODUCT NAME: GT-I8190
CUSTOM BINARY DWONLOAD: YES (16 COUNTS)
CURRENT BINARY: Custom
System status : Custom
Stock rom yüklüyorum samsung dan indirdiğim ama custom yazıyor ?

emrahsgs3
29.Aralık.2012, 15:45
birde download mode varya sol üstte yazılar şöyle
ODIN MODE
PRODUCT NAME: GT-I8190
CUSTOM BINARY DWONLOAD: YES (16 COUNTS)
CURRENT BINARY: Custom
System status : Custom
Stock rom yüklüyorum samsung dan indirdiğim ama custom yazıyor ?

size ö.m yolladım bakınız.

gencfb ali
05.Ocak.2013, 00:14
odin ile halledersin kardeş googleda arattır ;)

haloti
05.Ocak.2013, 09:52
Sorun çözüldü mü bilmiyorum ama bende de aynı sıkıntı vardı ve tekrar konu açmak istemedim.İnternetten yaptığım geniş çaplı araştırmalar sonucu telefon yeni olduğu için çok fazla bi dökümana ulaşmak mümkün değil.Recovery moda girmediği için telefon herhangi bir müdahale edemiyorum.
Şu şekilde bir geçici çözüm buldum [Only registered and activated users can see links] linkteki dosyayı odin pda, downloader modunda flashlayin.Bende işe yaradı telefonu açabildim yalnız recovery moda girememe sıkıntısı hala devam ediyor sanırım cwm nin uygun bir versiyonu cıkana kadar bekleyeceğiz...

master6
11.Mayıs.2013, 04:03
Sorun çözüldü mü bilmiyorum ama bende de aynı sıkıntı vardı ve tekrar konu açmak istemedim.İnternetten yaptığım geniş çaplı araştırmalar sonucu telefon yeni olduğu için çok fazla bi dökümana ulaşmak mümkün değil.Recovery moda girmediği için telefon herhangi bir müdahale edemiyorum.
Şu şekilde bir geçici çözüm buldum [Only registered and activated users can see links] linkteki dosyayı odin pda, downloader modunda flashlayin.Bende işe yaradı telefonu açabildim yalnız recovery moda girememe sıkıntısı hala devam ediyor sanırım cwm nin uygun bir versiyonu cıkana kadar bekleyeceğiz...

Kardeşim Allah senden razı olsun valla tel gitti dedim artık açılmıyodu verdiğin linkdeki dosyayla açabildim telefonu. Recovery moda nasıl ulaşıcaz yok mu bilen biri acaba ?

halilemrecanpolat
25.Şubat.2014, 19:18
param dosyasını attığım halde arkadaşların yaşadığı gibi aynı sorunu yaşıyorum samsung yazısı çıkıyor sürekli lütfen yardım

evindar4733
04.Haziran.2014, 12:56
allah razı olsun senden kardeş 3 gündür bende aynı sorun yüzünden ugrasıyordum param dosyasını odin ile pda dan attım tel açıldıçok tesekkurler

furkaneroglu
21.Ağustos.2014, 13:27
arkadaşlar şuan bende bu sorunlar karşı karşıyayım yok açılmıyor param ı da denedim olmadı cwm den custom romda yükledim yok cihaz açılmıyor denemediğim yöntem kalmadı yokmu bootloaderli rom filan ya bi yardımcı olun bu arada odin 3.07 kullanıyorum