PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : S5830I Odin Mode Rom Yükleme [Telefonu Görmüyor]

gsscan
15.Şubat.2013, 15:26
Arkadaşlar telefon brick oldu.Klasik oldugu sürece "Samsung Galaxy Ace S5830i" Yazısında Takılı kalmakta ... Recovory modu açılmıyor.Odin ile yüklemeyi bilmekteyim.Ama telefonu pc görmüyor. Tüm odin dosyalarını yerleştiriyorum.Telefonuda odine almaktayım.Ama pc görmemekte.Driver yükledim ama oda çare olmadı LÜTFEN :( Yardım edermisiniz ?:confused:

Pc XP ve lütfen yardım ederseniz sevinirim.Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ( @maskedboy ) burada bana yardım edebileceklerini belirtti .

maskedboy
15.Şubat.2013, 16:26
Dogru odin kullandigindan emin ol ve mumkunse baska bir bilgisayarda dene yiklemeden once bataryayi fulle sim ve hafiza kartini çikar

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

gsscan
15.Şubat.2013, 17:57
Dogru odin kullandigindan emin ol ve mumkunse baska bir bilgisayarda dene yiklemeden once bataryayi fulle sim ve hafiza kartini çikar

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Odin dogru dosyalar tam ama pc telımı gormuyor.:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

kesko
15.Şubat.2013, 18:00
odin 1.84 veya 1.85 kullanarak seskısma+home+power yaptığında dowload moda aldın mı görümüyor mu? Usb girişinde bir problem olarbilir mi? Pc nin arkada taraftaki usblerden dene birde...

maskedboy
15.Şubat.2013, 22:06
al bu linkten [Only registered and activated users can see links] ya da burdan [Only registered and activated users can see links] odini indir, al internettten buldum yabancı sitede s5830i için bu linki veriyor bu samsung usp driver [Only registered and activated users can see links] ve sammobile dan bir stock rom indir

gsscan
16.Şubat.2013, 10:19
al bu linkten [Only registered and activated users can see links] ya da burdan [Only registered and activated users can see links] odini indir, al internettten buldum yabancı sitede s5830i için bu linki veriyor bu samsung usp driver [Only registered and activated users can see links] ve sammobile dan bir stock rom indir

simdi indirip deneyecegım THANK :)

gsscan
16.Şubat.2013, 10:44

verdigin drıver sonucu odin mode de iken pc teli gordu.Cok mutluydum ama sonrada Cıhaz yuklenırken hata olustu.Dogru calısmayabılır dedı ve odın gormedi offfff

maskedboy
16.Şubat.2013, 11:50
[Only registered and activated users can see links] bir şu konuyu incele ve kiseyi mutlaka kapat ve internet başka driver bulmaya çalış :D bende odin yüklemeden önce usp driver indirdim kurdum ve cihaz yüklenirken hata mı öyle bir şey demişti ama bunu yaparken telefon pc ye takılı değildi kurulum bittikten sonra telefonu pc ye bağladım ve sorunsuzca yükledim olmazsa driveri sil tekrar yükle