PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SD Kart Hasarlı Uyarısı?

damlastn
17.Şubat.2012, 19:27
merhaba arkadaşlar herhangi bir darbe almamasına rağmen telefonum sd kart hasarlı kartınızı biçimlendirin diye uyarı veriyo usb yüklemelerini tamamen silicek ve verilerimin yedeği yok hafıza kartını okumuyor verilerimi nasıl kurtarırım ?:(

bugra333
17.Şubat.2012, 19:28
Öncelikle herhangi sorun olmadan aniden mi çıkdı sorun?

bugra333
17.Şubat.2012, 19:34
Telefonu bilgisayara usb kablo ile bağlayın hafıza kartını göruyorsanız bilgisayara yedekleyın.

Eğer bilgisayara bağladıgınızda görmuyorsa hafıza kartını cıkarın kart okuyucu var ise hafıza kartını kart okuyucu yardımı ıle bilgisayara bağlayın ve yedegını alın.

oguz4508
17.Şubat.2012, 19:36
öncelikle ö.dilerim buraya yazdıgım için şimdi üye oldum konu nerdn açılıyor bulamadım bi bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz...

ilk android ve akıllı telefonum galaxy ace alalı 1 ay oldu ama hafıza sorunu yasıyorum. çözmenin bi yöntemi varmı 8 g.b hafıza kartı aldım ama bosuna 1.5 gb kullanabiliorum en fazla sonra telefonun hafızası doldugu için yükleme yapamıyorum.
büyün uygulamaların hafıza kartında olmasına ramen telefonun hafızası doluyor.msj bile gelmemeye başlıor uygulama siliyorum.naba bilirim telefonun hafızasını azaltmak için biriniz yardım edbilirse çok sevinirim.teşekkürler şimdiden.

bugra333
17.Şubat.2012, 19:46
öncelikle ö.dilerim buraya yazdıgım için şimdi üye oldum konu nerdn açılıyor bulamadım bi bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz...

ilk android ve akıllı telefonum galaxy ace alalı 1 ay oldu ama hafıza sorunu yasıyorum. çözmenin bi yöntemi varmı 8 g.b hafıza kartı aldım ama bosuna 1.5 gb kullanabiliorum en fazla sonra telefonun hafızası doldugu için yükleme yapamıyorum.
büyün uygulamaların hafıza kartında olmasına ramen telefonun hafızası doluyor.msj bile gelmemeye başlıor uygulama siliyorum.naba bilirim telefonun hafızasını azaltmak için biriniz yardım edbilirse çok sevinirim.teşekkürler şimdiden.

Hafıza kartınızda ne kadar boş alan var ?
Kaliteli ürün mü aldınız?

damlastn
17.Şubat.2012, 19:49
Öncelikle herhangi sorun olmadan aniden mi çıkdı sorun?

evet kapattım 3 saat sonra açtığımda anlattığım oldu pc bağlantısında sd kart görünmüyor

bugra333
17.Şubat.2012, 19:51
evet kapattım 3 saat sonra açtığımda anlattığım oldu pc bağlantısında sd kart görünmüyor

Hafıza kartı takdıgınız girişi takdıkdan sonra biraz bastırın değmiyor olabilir.

Eğer kart okuyucu var ise hafıza kartını pcye bağlayın göruyorsa yedegını alın

damlastn
17.Şubat.2012, 19:55
teşekkür ederim ama olmadı :( başka yapılabilecek birşey var mı :( kart okuycum yok :(

bugra333
17.Şubat.2012, 20:00
teşekkür ederim ama olmadı :( başka yapılabilecek birşey var mı :( kart okuycum yok :(

Hafıza kartında sorun yokdur telefonun hafıza kartı girişinde sorun var büyük ihtimal kart tam oturmuyor veya toz bir şey var o yüzden tam okuyamıyor.