PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : galaxy s2 yurtdışı cihazlar güvenli mi?

andromedia
30.Mart.2012, 12:54
ii günler arkadaşlar. ben gs2 almayı planlıorum. ancak param 2.el'e yetiyor ya sıfır s plus alıcam ya da ikinci el s2. benim burada merak ettiğim;
1-)ikinci el alacağım tel de nelere dikkat etmeliyim ya da almalı mıyım?
2-) yurtdışı ile yurtiçi arasındaki olumlu ve olumsuz farklar nelerdir?
önerileriniz nelerdir arkadaşlar çok arada kaldım.

Tegmen
30.Mart.2012, 13:08
yurt ıcı garantılı olsun ve cıhaz garantıye hıc gıtmıs mı ona bak..kamera cekımı nasıl..menu gecıslerı hızlımı..bataryası orjınal mı?bunlara baksan yeter dıye dusunuyorum ha bu arada wıfı sıne bak kesılme falan varmı.

tercıhım benım s2 den yana olurdu yıne de sen bılırsın..

andromedia
30.Mart.2012, 13:24
garantiye gidip gitmediğini nerden anlarım. fatura da yazıo mu ki? işte bir tane alet buldum 950 tl ye ama yurtdışı bn 1000'e kadar çıkarım da bu imei kopyalama muhabetleri var ya onlar kafamı karıştırıo

Tegmen
30.Mart.2012, 13:25
kardesım atıyorum telefon c5 garantılı ıse c5 sıtesıne gır ordan ımeıl numarasını yaz gorursun gıdıp gıtmedıgını.

andromedia
30.Mart.2012, 13:28
anladım teşekkürler ;)

Tegmen
30.Mart.2012, 13:29
rıca ederım ıyı gunler

ibrahimatmaca25
30.Mart.2012, 14:12
Benim telefonu telefoncudan garantisiz ama sıfır olarak almıştım...Telefonun batarya iç kısmında Made in Corea by samsung yazıyor...Şu güne kadar maşallah tık demedi...Telin kutusunun üstünde ise [Only registered and activated users can see links] yazıyor...Sanırım Polonya Avrupadan gelmiş...Ama hiç bir sıkıntısını görmedim Saat gibi çalışıyor...Tahtaya vurun nazar değmesin :D :D

tokayto
30.Mart.2012, 16:11
Ikinci el aliyorsaniz garantili ve faturali olanlari alin. Biraz daha ucuz olsun diye faturasiz alip daha sonra calinti cikip sizin basina patlarsa derdinizi kimseye anlatamazsiniz.