PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kamera yakınlaştırma uzaklaştırma

berrakerkin
03.Nisan.2012, 09:12
Merhaba.

Kamera görüntüsü alırken telefonda/ekranda tüm tuşlara basmama rağmen, yakınlaştırma ve uzaklaştırma ayarı bulamadım. Bulanların bilgi paylaşımında bulunmasını rica ederim.
Teşekkürler

berrakerkin
03.Nisan.2012, 09:38
Merhaba.

Kamera görüntüsü alırken telefonda/ekranda tüm tuşlara basmama rağmen, yakınlaştırma ve uzaklaştırma ayarı bulamadım. Bulanların bilgi paylaşımında bulunmasını rica ederim.
Teşekkürler

Merhaba.

Düzeltiyorum.Resim çekerken, maksimum boyuta ayarlı gibi bir yazı çıkıyor. ancak boyut değiştirme yapamıyorum.

berrakerkin
03.Nisan.2012, 09:40
Merhaba.

Teşekkürler

Bir de ön tarafta bulunan çekme tuşu çok kullanışsız.Tüm telefonlarda genelde çekme tuşu yukarıda iken bu telefonda ekran üzerinde. Başka bir kısa yol bulan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

AFB
03.Nisan.2012, 13:37
Kamerayı açın ayarlar'a girin orada çözünürlük var oradan çözünürlüğü düşürüp ses açma-kapama'dan zoom yapın.Bildiğim kadarı ile çekme tuşunun bir çözümü yok ama bazı programlarda farklı olabilir.

berrakerkin
03.Nisan.2012, 13:39
Teşekkürler