Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yedek batarya hakkında

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Yedek batarya hakkında

malum batarya 1 gün bile dayanmamakta ne olur ne olmaz tam dışarda telefon lazımken bataryasız kalmamak için yedek almayı düşündüm ama normalde orjinal olanı kullanacağım o yüzden yedek olan yan sanayi olsa telfona zarar verirmi?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-tel...arger-55455777

bu üstteki linkte 2 tane batarya ve şarj cihazı var fiyatıda uygun bundan alsam güvenli olurmu diye merak ettim. yedek alacağımı sadece acil durumlarda kullanmak istiyorum sürekli takılı olmayacak

Gold Üye® mozug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    41
    688 mesaja 866 teşekkür aldı
    Telefona zarar vermesini geçtim, HTC nin onay vermedigi yan sanayi bataryalar size bile zarar verebilir, bence orijinalini laın, arada kaç para fark var ki?

http://www.techeblog.com/index.php/t...ke-burnt-toast
    Yeni Başlayanlar İçin Yararlı Bilgiler <---------- Bir Kere Okuyun En Azından.

AHLAKINIZ İKİ YÜZLÜYSE, ADALETİNİZDE İKİ YÜZLÜ OLUR

Uzman Üye ahmetmertgok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    45
    175 mesaja 286 teşekkür aldı
    Milyarlık cihazı daha da önemlisi hayatınızı tehlikeye atmayın bence. patlayan çok pil duydum
    -LÜTFEN KIRIK LİNKLERİ KONU SAHİPLERİNE ÖZEL MESAJLA VEYA KONU ALTINA YAZARAK BİLDİRİNİZ.
    -SORULARINIZI MODERATÖRLERE ÖZEL MESAJ İLE DEĞİL, KONU ARACILIĞI İLE SORUNUZ. BU SİZİN DAHA FAZLA İNSANDAN DAHA HIZLI YANIT ALMANIZI SAĞLAR
    -FORUM KURALLARINA UYMAYANLARI MODERATÖRE BİLDİR BUTONUNU KULLANARAK BİZE BİLDİRİNİZ.
    .

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    resim pek bir iç karartıcı olmuş sadece mesela dışarda şarj biter 2 dk lık telefon görüşmesi yapmak zorunda kalırsam diye yedek batarya almayı düşündüm ama dediğiniz doğru bir sürü parayı telefona vermişken bataryadan kaçınmamak gerekir. htc nin sitesinden kılıf , koruyucu jelatin ve araç şarj kiti alacağım ama batarya satılmıyor orada. gittgidiyor gibi sitelerden de orjinal dediklerine pek güven olmuyor. tavsiye edebileceğiniz bir site var mı acaba orjinal satan? htc nin sitesinde satılsaydı iyiydi

Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    41
    Araç kiti aldıktan sonra yedek batarya zaten gerkmiyor, ben araç şarj aleti kullnaıyoru şimdiye kadar hiç sarj problemi yaşamadım.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    aslında o da doğru araçta şarj edebilirim bi sorun olursa. bir de acaba kullandıığınız bir kılıf var mı? htc nin sitesinde 5-6 kılıf var ve ekran için koruyucu jelatin. kılıf kullanıyorsanız yorumlarınızı alabilirsem çok iyi olur

Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    41
    Koruyucu kılıf olarak ince silikon (kaliteli olanlardan alın digerleri telefona zarar veriyor) kullanıyorum, haftasonu ,dışarıda spor yaparken veya arabayı yanıma almamışsam (araç kitine silikonlu kılıfla oturtamıyorsun telefonu).

Eger ki işe gidiyorsam veya arabayla bir yere gideceksem de deri çekmeli kılıfım var onu kullanıyorum.

Silikon klıflar ele tam oturuyor ama yapıları geregi belli bir zamna sonra ter ve el kirinden yaglanıyor ve pek hoş olmayan bir dokunma hissi veriyor. Ben pek hoşnut degilim açıkçası, Galaxy Ace tarzı arka kapak bulabilsem alacagım(karbon kaplama gibi kaymıyor yapışmıyor). Drei kılıfı tek geçerim , hem ekranı hem telefonu koruyor ve elden kayma sorunu yok. Ama araç kullnırken tutacaga takmaışşsan cihazı direksiyon başında çıkarmak zor oluyor.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    http://www.htc.web.tr/kat/48-cep-tel...c-evo-3d-kilif

burada ilk üründe karbon kılıf var. deri de var ama kapaklı hiç güzel değil. buradan tavsiye edebileceğin var mı?

Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    41
    http://www.htc.web.tr/urun/373-htc-e...ber-kilif.html

Bu tarzın sadece arka kapaklısı kullandım benim telefon için ama kalitelisini bulamadım sürekli yanlardan çatlama yaptı. Kaliteli ise bunu öneririm.

http://www.htc.web.tr/urun/542-htc-e...ber-kilif.html

Bu nun SGS+ için olanını kullanıyorum dediğim gibi kullanımı fazla iyi degil. Ele oturuyor, koruması iyi ama kir tutuyor (ter vb.).

şahsen bu arkadan geçmeli silikon kulıfların derisini bulsam ondan alacagım gerçek derinin yerini hiç bir şey tutmaz. Bulamazsam ölçülerini verip diktirecegim ince deriden.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    tüm yorumlar için çok teşekkür ederim kılıf olayı biraz sorunlu bugün ilk defa telefon masadan düştü içim gitti bir an önce kılıf almam gerekiyor ilk verdiğiniz linkteki kılıfı düşünebilirim delikli olması garip durmaz inşallah. htc sattığı için kalitelidir diye düşünüyorum. deri yaptırma işi de oldukça mantıklı ama yapacak kişinin de marifetine kalmış telefona tam oturması delik açılacak kısımlarında göze hitap etmesi zor yaptırırsanız haberim olsun izmirde oturuyorum bende kim yaparsa bende yaptırırım