Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dokunmatik Ekran Sorunu[Mod Edit]

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Dokunmatik Ekran Sorunu[Mod Edit]

Sorun ***** dan belli oluyor zaten parmağımı hiç oynatmasam bile ekrandaki görüntü oynuyor.menu falan fark etmiyor ekrana parmağınızı dokundurup hiç oynatmadığınız zaman hafif bir oynama oluyor eğer ***** yu izlerseniz anlarsınız benim dediğimi...Sadece ***** da gösterdiğim araç çubuğu ve menu benzeri yerlerde olmuyor. sanırım dokunmatik panel bozuk galaxy ace,galaxy w,galaxy s1 de denedim hiçbirinde yok bu şey ICS de geliştirici seçeneklerinde dokunmatik ekran testi gibi birşey var ekrana dokunduğunuz zaman çizgiler çıkıyor orda da gene aynı şekilde hafif oynama mevcut hiç parmağımı oynatmasam bile benim sorunu yaşayan bir kişi daha buldum internette ondaki sorunda aynı buda *****su

Buda kendi çektiğim *****;

Telefon garantisiz bu arada arkadaşlar 2 yıl distribütör garantisi var ama nasıl birşey bilmiyorum aldığım yer bir sorun olursa getir yardımcı olurum dedi

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    1,450 mesaja 3,139 teşekkür aldı
    Konu basliklarinda " acil yardim,yardim edin vs " gibi terimler kullanmak yasaktir. Forum kurallarini okuyun.

Konu basligi duzeltildi.
    [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][CENTER]

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir; ihtiyaç kalmaz..

Benim Olmazsa Olmaz Uygulamalarım Dev Liste

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    benim ekranda da aynı problem var nedenini bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    benim ekranda da aynı problem var nedenini bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    1,450 mesaja 3,139 teşekkür aldı
    Cihaza yeni bir Android surumu yuklemeyi deneyin.
    [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][CENTER]

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir; ihtiyaç kalmaz..

Benim Olmazsa Olmaz Uygulamalarım Dev Liste

Aktif Üye sahilkentli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    22
    35 mesaja 53 teşekkür aldı
    Dokunmatik problemlerinin sadece dokunmatik panelden kaynaklanmadığını belirmek isterim. Ufak bir entegre sorunundan kaynaklanabiliyor. Parça az da olsa kaçırsa dokunmatik saçmalayabiliyor. Örneğin şarj veya usb takılıyken ekranın çalışmaması veya saçmalaması gibi. Teknik servis sorununuzu daha iyi bir şekilde çözecektir.