Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [ÖNEMLİ] Yayinlanan Haber ve Konular Hakkinda

Android® Titan® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    815
    689 mesaja 774 teşekkür aldı
    facebook müşteri hizmetleri
    Alıntı QWEEBKQWE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle haklısınız sonuçta sen onu %50 alıntı yapıp %50sini değiştirsen de belirtmelisin bana göre ki zaten %90 ını alıntı yapmış %10 ünü değiştirmiş bi adamın kitabın
    ı filan okumam o ayrı mesele ama örneğin ben chip deki haberleri buradakilere göre karışık buluyorum reklamlar fiilan karma karışık bir site ama bazı arkadaşlarda burada yayınlıyorlar aynı haberi ve altınada chip ten alıntıdır diyorlar ben oraya bakmak yerine burdan okuyorum buradaki sunum bana daha cazip geliyor ki iyide yapıyorlar sağolsunlar. Benim 1kelimesini değiştirsek filan muhabbetini açmamın sebebi bir öngörüştü öyle bir düşünceye sahip deilim yasayı çıkartanlar bunuda düşünmüşlermidir yasal olarak mümkünmüdür diye sormuştum yoksa kimsenin alıntı diye yazmaktan çekineceği için birkaç kelimeyi değiştirmekle uraşacağını sanmıyorum.
    Alıntı olduğunu belirtmek buyrun haberi buradan okuyun demek değil zaten, bu daha çok sitenin kaynağını göstermek maksatlı birşey yoksa bende birçok haberi kaynak site yerine buradan okuyorum
    Ne anlatırsan anlat, anlattığın
    karşındakinin algıladığı kadardır-
    Mevlana

2. Titan® üyemize teşekkür edenler:

WindGAP (25.Aralık.2012)

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12