Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ***** kamera ile ilgili problemlerim.

Yeni Android
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

***** kamera ile ilgili problemlerim.

facebook müşteri hizmetleri
    Arkadaslar meraba . Yaklasik bir ay once aldigim samsun GS2 telefonumun internette teknik özellikleri kısmında kamera zoom özelligi 6x yazıyor fakat benim telefonumda sadece 4x zoom var acaba satılırken kandırılıyomuyuz yoksa benim telefondamı sorun var. arkadaslar hazır konuyu kameradan acmisken kısa kısa 3 sorum daha var birincisi kamera cekimi yaparken zoom olayını ilk başlatırken mecburen ses acma kapama tusuna basmak gerekiyo bunu ilk anda ekrandan yapamazmıyız. İkincisi ***** kamera modunda cekim yaparken duraklat secenegi yok cekime başla ve bitir secenegi var acaba duraklat varmi ve son olarak bu kameranin sesini tamamen kapatamıyomuyuz epey arastırdım ama sesi bi türlü kapatamadım. yanıtlar icin şimdiden teşekkürlerimi sunarım .
    Dnz...

Yeni Android
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadaslar yokmu sordugum soruların bitanesi hakkında bile bilgisi olan.
    Dnz...

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Zoom derecesini bilmiyorum açıkçası.. Zaten şöyle bir durum war ki elinizdeki cihaz optik bir vizöre sahip olmadığı için yapacağı zoom sadece görüntüyü büyütür ve çirkinleştirir.. Gerçek bir zoom değildir zaten.. Ben şahsen Galaxy S kullanıcısıyım ve çift parmak hareketi de denen çimdikleme hareketiyle ***** çekimi esnasında zoom yapabiliyorum..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Yeni Android
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    ustam eyvallah çift parmak olayını denedim oluyor çok teşekkür ederim. bide ses kısma olayıyla ***** kaydederken duraklama yapabilme olayını ögrenirsem süper olacak..
    Dnz...

Yeni Android
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Varmı aranızda ***** kayıt esnasında duraklama yapabilen ??