Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güncelleme sorunu

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Güncelleme sorunu

Selam arkadaşlar.*2767*4387264636# girdiğimde karşıma çıkan menüde.sellout sms[1]selleut SMS:OFF[2]PCode:Not Active [3]Mode:Prod.Yazıyor[2]PCode:Not Active.nin yerinde yüklemiş olduğum ülke kodu yazması lazım bu soruna bir türlü çözüm bulamadım her türlü yolu denedim burada başka arkadaşlarında bu sorunu vardı o arkadaşlar bir çözüm buldularsa yada bir fikri olan arkadaş varsa burada paylaşırsa şimdiden teşekkür ederim

Süper Üye mrdmrc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    iSTaNBLuE
    Ettiği Teşekkür
    601
    550 mesaja 825 teşekkür aldı
    Alıntı ZİRVE1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar.*2767*4387264636# girdiğimde karşıma çıkan menüde.sellout sms[1]selleut SMS:OFF[2]PCode:Not Active [3]Mode:Prod.Yazıyor[2]PCode:Not Active.nin yerinde yüklemiş olduğum ülke kodu yazması lazım bu soruna bir türlü çözüm bulamadım her türlü yolu denedim burada başka arkadaşlarında bu sorunu vardı o arkadaşlar bir çözüm buldularsa yada bir fikri olan arkadaş varsa burada paylaşırsa şimdiden teşekkür ederim
    Denedinizmi bilmiyorum *#272*imei# bu kodu yazin hangi ulkenin firmware kodunu secin turkiye ise TUR gibi olur install diyin sonra tekrar deneyin sizin kodu

MrDMrC SeNT FRoM iPHoNe KiLLeR uSiNG TaPaTaLK
    Konu mrdmrc tarafından (20.Nisan.2012 Saat 04:42 ) değiştirilmiştir.
    MrDMrC

Duyuru:Bir süre Aranızda olamıyacağım Konularım Güncel Kalmayabilir. Kusurabakmayın...

◄●Omega v19.2◄●►Final JB 4.1.2●►

OlloS2 ARMAGEDDON RoM

CrEaTuRe 2 RoM 4.0.4

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı mrdmrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denedinizmi bilmiyorum *#272*imei# bu kodu yazin hangi ulkenin firmware kodunu secin turkiye ise TUR gibi olur install diyin sonra tekrar deneyin sizin kodu

MrDMrC SeNT FRoM iPHoNe KiLLeR uSiNG TaPaTaLK
    teşekkürler ilginize dediğinizi yapıyorum oralarda her şey normal telefonun her şeyini değiştirebiliyorum ama *2767*4387264636#yaptığımda İ9100 TUR yazmıyor[PCode:Active]bu değişmiyor değişmediği içinde kies güncellemiyor.tşk ler

Süper Üye Mersosayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    131
    506 mesaja 1,593 teşekkür aldı
    Guzel kardesim dun senin konunu kilitleyip sana bu sorunu cozdugumuz yerin link' ini vermistim..

Ama ne hikmetse bildiginizi okuyup verdigim linkin konusuna bakmayip yeni konu actiniz..

Tapatalk ve Samsung s2....3G Mobil

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    teşekkür ederim ben sizin verdiğiniz lingi inceledim orada rom yüklemeyle alakalı şeyler anlatılıyordu benim sorunum rom yüklemeyle alakalı değil belki gözümden kacmış olabilir lingi tekrar verirseniz detaylı incelerim tşk ler