Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: navigasyon kullanımı

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

navigasyon kullanımı

merhaba. x10'u yeni aldım. alırken en önemsediğim konulardan biri navigasyondu. internet kullanmadan gps ile navigasyon kullanamıyorum. navigasyon bölümüne girdiğimde gezinme özelliğinin uygunluğu denetleniyor diyor ve bir türlü denetleme bitmiyor. herhangi bir program yüklemeden, ek ücret ödemeden google maps ile navigasyon kullanabilir miyim?

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Maalesef Google Maps'in offline navigasyon özelliği yok. Bundan dolayı belirli bir veri ücreti ödemeniz gerekir. Ücretsiz ve offline navigasyon özelliğine sahip bir uygulama bulursam sizinle paylaşırım.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    tşk. bekliyorum

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Ndrive, Co-pilot gibi yazılımlar Offline Navigasyon desteği sunuyorlar fakat bunun için de o programları satın almalısınız.. Belirli bir miktar ücret ödeyip navigasyon yazılımını atın aldıktan sonra data ücretlendirmesi olmadan cihazınıza navigasyon yaptırabilirsiniz..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    teşekkür ederim. internette navigon gibi bazı ücretsiz programlar var. *****ip bi denemek istiyorum. inşallah olur

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Peki arkadaşlar bu google maps'in son sürümü offline modu desteklemiyor muydu? ben o şekilde özellik getirildi diye hatırlıyorum? Telefonu aldıgım zaman benimde kullanmak isteyecegim yegane olaylardan ama dakika bası da gereksiz yere konum bilgisine gerek duymak istemiyor ve paramı da kendime saklamak istiyorum x)) .p'd

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Hayır, son sürümde de offline mod desteği yok.. Sadece son sürümde belirli bir MB sınırına kadar harita üzerinde en son gezdiğiniz yerleri dahili hafızaya kaydediyor.. O kayıt işlemini yapabilmesi için de tabiki öncelikle bağlantınızı açıp harita üzerinde oraları gezmeniz gerekiyor..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    arkadaşım istersen sana ndrive önereblırım bende yukluydu ama hiç kullanmamştım bunlar ıcın internet paketınız olması yeterlıdır geçen gun ankaraya gittim ve kapı numarasına kadr çok başarılı bır şeklde goturdu istersen ücretsiz bir şekilde anlatablrım ve programı ındırcegın adresi verebılrım.

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı kaan114 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım istersen sana ndrive önereblırım bende yukluydu ama hiç kullanmamştım bunlar ıcın internet paketınız olması yeterlıdır geçen gun ankaraya gittim ve kapı numarasına kadr çok başarılı bır şeklde goturdu istersen ücretsiz bir şekilde anlatablrım ve programı ındırcegın adresi verebılrım.
    İllegal paylaşım yapamaz ya da bunu öneremezsiniz.