Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Samsung Galaxy Gio S5660 garanti ile ilgili birşey sormak istiyorum.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

Question Samsung Galaxy Gio S5660 garanti ile ilgili birşey sormak istiyorum.

facebook müşteri hizmetleri
    Samsung galaxy gio kullanıcısıyım ve bildiğiniz gibi android 2.2 froyo işletim sistemini kullanıyorum fakat android gingerbead sürümünü merak ediyorum ve telefonuma yüklemek istiyorum.Kendi elimle kurabilirim bu 2.3 ü fakat garanti dışı çıkma söz konusu beni rahatsız ediyor.Samsungu aradım beni teknik servise felan yönlerdiler bayana sordum bana öyle sürümler beta gibi şeyler olabiliyor o yüzden garanti dışı kalıyor ve bunu söylerkende emin değildi kies güncellemesini sordum bi fikrim yok dedi.Açıkçası onlarda fazla emin değiller yani o bayanın sesi bana hiçte emin gelmedi ve bilen arkadaşlara sormak istiyorum.Telefonuma forumdaki galaxy gio firmwarelerini yüklersem telefonum garanti dışı kalır mı ?

Şimdiden herkese teşekkürler.

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Kesin birşey söyleyemiyoruz. Aslında Türkiye Firmware'ini bulursanız anlamaları imkansız ama o da yok sanırım. IMEI numarasıyla yapılan işlemde TUR seçilerek de olabilir ama tam emin değilim.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Hayır yok Samsung teknik servisi bu firmware olayını kendileride yapıyormus fakat galaxy gio için türkiye firmwareleri yokmuş ondan soruyorum garanti fazla önemli değilde korkum yaparken telefonun kapanıp bidaha hiç açılmaması ve garantisininde gitmesi.

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı mami130 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır yok Samsung teknik servisi bu firmware olayını kendileride yapıyormus fakat galaxy gio için türkiye firmwareleri yokmuş ondan soruyorum garanti fazla önemli değilde korkum yaparken telefonun kapanıp bidaha hiç açılmaması ve garantisininde gitmesi.
    Aslında şöyle bir durum da var. Eğer cihaz açılmıyorsa bunu serviste düzeltebilirler ama daha önce hangi versiyonun yüklü olduğunu anlayamazlar. Eğer şuan servis Galaxy Gio için Brick sorununu çözemiyorsa o da ayrı bir ayıp onlar için.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Yok forumdaki romları yükledim telefon allaha şükür çok güzel çalışıyor ve çok beğendim , inşallah ilerde telefona garantiyle ilgili bişey olursa sorun çıkarmazlar.