Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Olmazsa olmaz 10 uygulama

Yardım Sever Üye abdullahmk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul / Küçükköy
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Olmazsa olmaz 10 uygulama

Merhabalar. Galaxy S de yeniyim. Telefon için olmassa olmaz uygulamalar var mıdır? Yani verimliliği, pratikliği, kullanışlılığı vb arttıran programlar var mıdır? Varsa nelerdir?

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Bence;

Facebook
    Twitter
    Skyfire
    Advanced Task Killer
    Fancy Widgets
    Extended Controls
    Applanet
    Paid Apps Enabler
    Winamp
    Ndrive

Vazgeçilmezler

DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Belleği temiz tutman için
    Advanced Task Killer
    veya türevlerini öneririm.
    Orta tuşa basık tutarsanda Görev Yöneticisinden RAM hafızasını temizlemelisin.

Nereden
    İstanbul / Küçükköy
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı Lazanyeah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence;

Facebook
    Twitter
    Skyfire
    Advanced Task Killer
    Fancy Widgets
    Extended Controls
    Applanet
    Paid Apps Enabler
    Winamp
    Ndrive

Vazgeçilmezler

Tavsiyeler için teşekkürler. buradaki en hayati olan Ndrive bence. Winamp da beni hayal kırıklığına uğrattı doğrusu. Hiç ama hiç kullanışlı gelmedi bana. En basitinden şarkı tekrar etme, şarkı karıştırma vs ve de ekolayzır gibi en basit ve olmak zorunda olan özellikler yok. Benim kıçı kırık 250 TL lik general mobile ın player ında bile ekolayzır var Sen koskoca Winamp sın yahu! Hadi ekolayzır ı geçtim şarkı karıştırma tekrar etme falan nası olmaz! Ana ekrana bir tuş koycaktın karıştır, normal, sadece tek şarkı diye seçilebilecek. Bu kadar mı zor Telefonun en kullanışlı özelliği ise GPS. NDrive ı da henüz yüklemedim ama ilk fırsatta yükleyip deniycem. BU GPS le alakalı bir sorum olacak. GPS sorunları yaşanıyormuş Galaxy S de. Samsung un bi uygulaması varmış bu sorunları gideren. Bunu yapmak gerekiyor mu yoksa bu eski versiyonlardan kaynaklanan ve 2.2.1 de (ki bu benim versiyon) olmayan bir sorunmu?
    Konu abdullahmk tarafından (19.Nisan.2011 Saat 11:12 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    arkadaslar androıd marketın resmı apk sını kullanan yom ku hıc ayrıca bence n drıve yerıne ıgo daha ıyı secım olur

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    Alıntı abdullahmk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tavsiyeler için teşekkürler. buradaki en hayati olan Ndrive bence. Winamp da beni hayal kırıklığına uğrattı doğrusu. Hiç ama hiç kullanışlı gelmedi bana. En basitinden şarkı tekrar etme, şarkı karıştırma vs ve de ekolayzır gibi en basit ve olmak zorunda olan özellikler yok. Benim kıçı kırık 250 TL lik general mobile ın player ında bile ekolayzır var Sen koskoca Winamp sın yahu! Hadi ekolayzır ı geçtim şarkı karıştırma tekrar etme falan nası olmaz! Ana ekrana bir tuş koycaktın karıştır, normal, sadece tek şarkı diye seçilebilecek. Bu kadar mı zor Telefonun en kullanışlı özelliği ise GPS. NDrive ı da henüz yüklemedim ama ilk fırsatta yükleyip deniycem. BU GPS le alakalı bir sorum olacak. GPS sorunları yaşanıyormuş Galaxy S de. Samsung un bi uygulaması varmış bu sorunları gideren. Bunu yapmak gerekiyor mu yoksa bu eski versiyonlardan kaynaklanan ve 2.2.1 de (ki bu benim versiyon) olmayan bir sorunmu?
    Ben dahili ***** oynatıcısı yerine Winamp ı kullanıyorum hem ses kalitesi çok hoşuma gidiyor hem de Lyrics desteği sunuyor.. Ayrıca tekrar ve ekolayzır özellikleri de mecvut.. Bulamamış olabilirsiniz belki.. Dinlediğiniz şarkının resmine bir kez dokunduğunuzda tekrar menüleri ortaya çıkıyor.. GPS Sorunu bende de wardı 2.2.1 JS8 ile birlikte tarih oldu..

Nereden
    İstanbul / Küçükköy
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı Lazanyeah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben dahili ***** oynatıcısı yerine Winamp ı kullanıyorum hem ses kalitesi çok hoşuma gidiyor hem de Lyrics desteği sunuyor.. Ayrıca tekrar ve ekolayzır özellikleri de mecvut.. Bulamamış olabilirsiniz belki.. Dinlediğiniz şarkının resmine bir kez dokunduğunuzda tekrar menüleri ortaya çıkıyor.. GPS Sorunu bende de wardı 2.2.1 JS8 ile birlikte tarih oldu..
    Hmm olabilir ben bulamamışımdır. Zaten olmaması bana çok garip geldi yukarda belirttiğim gibi. Benimki de 2.2.1 ama bu JP8 dediğimiz nedir? Bu yapım numarasındaki son 3 harf mi? Benimki JPY eğer böyleyse. GPS i henüz denemedim ama o bilinen sorun bu versiyonda var mı?

Nereden
    İstanbul / Küçükköy
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Biraz araştırma yaptım da GPS programları konusunda. İki program öne çıkıyor: NDrive ve iGO. Hangisi daha iyi? Hangisini tavsiye edersiniz? iGO sanki biraz daha önde gibi geldi bana.

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    Evet son 3 hanesi JS8 dediğimiz sürüm 2.2.1'in en son çıkan ve en stabil sürümüdür.. JPY'de ben aynı sorunu yaşamıştım.. Marketten GPS Test isimli uygulamayı *****ip test etmenizi öneririm..

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Ben ufak çaplı araştırmalarda bulunmuştum bu uygulamalar ile alakalı. Ndrive kullanıyorum ve memnunum. iGO'nun Ndrive kadar popüler olduğunu sanmıyorum. Zaten kullanmadığım için de yorum yapamayacağım.

Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu