Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Telefonum kitleniyor ve açılmıyor

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Telefonum kitleniyor ve açılmıyor

arkadaşlar x10 mini pro kullanıcısıyım telefonuma tema yükliyim dedim yükledim ve telefonumu kapatıp açtım ana ekran geliyor kilitli bi şekilde ve ekran hiçbi şekilde işlemiyor o şekilde kitli kalıyor telefonmda daha önceden xrecovery den yedekte almıştım fakat temayı telefona yükledikten sonra xrecovriyede giremiyorum açılışta uopdate service ten güncellemede yapamıyorum telefonunuzda en yazılım mevcut diyor,normalde yeniden yükle demesin lazım o secenekte yok artık kafayı yicem lütfen yardım edin ana ekranda kilitli bi şekilde öyle kalıyor telefonum
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (05.Haziran.2011 Saat 12:33 ) değiştirilmiştir.

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Telefonunuzu SEUS programı ile formatlayabilirsiniz. Programın sağ üstteki 2. menü olan Window menüsünde yer alan Telefonu Tamir Et'i seçin. Daha sonra sizden cihazınızı seçmenizi isteyecek. Cihazınızı seçtikten sonra size telefonunuzu bağlamanızı söyleyecektir. Telefonunuzu kapatın, USB kablosu ile bilgisayara bağlayın ve Geri butonuna basılı tutun. Bir süre sonra işlemler başlar. Sony serverlarından bazı downloadlar yapılır. Biraz uzun sürebilir, fakat işlemlerin sonunda telefonunuz sıfırlanmış olur.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    öncelikle ilginiz için teşekkür ederim ama sorunda orda zaten bende tamir et menüsü çıkmıyoe daha önceden çıkıyordu ama şimdi bu lanet temayı yükledikten sonra çıkmadı

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    birde kardeş senin dedigin yeri buldum fakat ordada aynı uyarıyı vermekte yazılım mevcut degil diyor

Deneyimli Üye
    alikasimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Ettiği Teşekkür
    407
    219 mesaja 682 teşekkür aldı
    Alıntı Bilal Akgunduz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefonunuzu SEUS programı ile formatlayabilirsiniz. Programın sağ üstteki 2. menü olan Window menüsünde yer alan Telefonu Tamir Et'i seçin. Daha sonra sizden cihazınızı seçmenizi isteyecek. Cihazınızı seçtikten sonra size telefonunuzu bağlamanızı söyleyecektir. Telefonunuzu kapatın, USB kablosu ile bilgisayara bağlayın ve Geri butonuna basılı tutun. Bir süre sonra işlemler başlar. Sony serverlarından bazı downloadlar yapılır. Biraz uzun sürebilir, fakat işlemlerin sonunda telefonunuz sıfırlanmış olur.
    uygulamayı bilgisayarınıza tekrar yükleyin. windows tan kaynaklanan bir uyumsuzluk olabilir.
    Saygımlarımla, Ali Kasımoğlu

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    sorun aynı şekilde devam ediyor programı kaldırıp tekrar kurdum ama nafile ve bu program daha önceden oluyodu çalışıyodu yani anormallik telefondan kaynaklanıyo valla kafayı yicem artık geceden beri ugrasıyorum...resmi ekledim
    http://i1104.hizliresim.com/2011/4/19/4462.jpg
    Konu mahoni55 tarafından (19.Nisan.2011 Saat 12:18 ) değiştirilmiştir.

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Söyleyebileceğim başka bir şey yok maalesef. Androidtelefonlari.com teknik servisine yollarsanız orada ilgilenirler.