Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: update sorunu

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

update sorunu

Telefonuma 4.0.4 update geliyor yuklenirken android yere yatiyor ve ustunde unlem oluyor yardimci olun lutfen

Versiyonum 4.0.2 ve telefonda bataryam 5dk da %5 yiyor telde sorun yok ama update olmuyor. (Nexus)
    Konu darac tarafından (04.Mayıs.2012 Saat 22:18 ) değiştirilmiştir.

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    1,450 mesaja 3,139 teşekkür aldı
    Forum kurallarinca " yardim,acil yardim " vb kelimeler ile konu acmak yasaktir. Konu basligi duzeltildi. Ayrica konuyu Samsung Galaxy Nexus bölumune acarsaniz daha hizli yardim alirsiniz. Konuyuda buraya tasidim.
    [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][CENTER]

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir; ihtiyaç kalmaz..

Benim Olmazsa Olmaz Uygulamalarım Dev Liste

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    eski cihazım htc wildfire da bende böyle bir sorun almıştım. baktım olmadı kendim rootlayıp güncelledim
    sana tavsiyem rootlayarak google 4.0.4 costum romunu kurman. bu şekilde son sürüme geçmiş olacaksın, cihazın unroot olacak ve garanti kapsamı dışında kalma sorunu olmayacak ve yakju sürümüne geçtiğin içinde güncellemeleri direkt olarak google dan almış olacaksın.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Aynı sorun bendede var sanırım kendim elle root lamak zorunda kalacağım

Alıntı darac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefonuma 4.0.4 update geliyor yuklenirken android yere yatiyor ve ustunde unlem oluyor yardimci olun lutfen

Versiyonum 4.0.2 ve telefonda bataryam 5dk da %5 yiyor telde sorun yok ama update olmuyor. (Nexus)

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    sanırım sorunu buldum bootloader açık olduğundan hata veriyor sanırm bunu nasıl kapalı hale getirebiliriz ???

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    khino anlamadim android de yeniyim msn ekleyin acil lutfen

Mod Edit: Acik olarak MSN adresi vermek forum kurallarina aykiridir. PM olarak verebilirsiniz.

Bu ikinci uyariniz daha öncede konu basligi ile ilgili uyari almistiniz. Lutfen forum kurallarini okuyun.
    Konu tokayto tarafından (05.Mayıs.2012 Saat 13:44 ) değiştirilmiştir.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadaşlar bende bir türlü 4.0.4 güncellemesi gelmedi ne yapabilirim ?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    arkadaşlar dediğim gibi bende nexus kullanıcısıyım. türkiyeden alınan çoğu telefon güncelleştirme bakımından google değilde samsung vs destekli, benimki öyleydi. telefonunuzu rootlayın vs vs daha sonra 4.0.4 google stock yükleyin. son sürüm olarak teliniz. root, cwm vs gidecek ve google güncelleme destekli yakju modeline dönecek. şimdi size vereceğim linkteki talimatları izleyin halledeceksiniz.
    http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1392310
    arkadaş burada çok detaylı şekilde anlatmış. ha dersenizki ingilizcem çok iyi değil yeni bi başlık açıp yardımcı olurum.

msn kullanmıyorum ayrıca, kullanmış olsamda yasakmış zaten forumda kusura bakmayın, buradan yardımcı olmaya çalışırım.

http://forum.andronova.net/showthrea...n-tek-program)
    aslında burada anlatılmış. takıldığınız kısım olursa sorabilirsiniz.

en önemli nokta başta anlatılan adb/fastboot olayı. cihazı pcye tanıttıktan sonra herşeyi toolkitle yapacağız, hiçbirşey yapmayacaksınız siz seçim yapmaktan başka

İsim:  2012-05-05 16.31.43.jpg
Görüntüleme: 259
Büyüklük:  7.0 KB (Kilobyte)

gördüğünüz üzere benimde 4.0.2 idi ve google stock romla 4.0.4 haline getirdim.
    nexus için muhteşem bir destek var google da emin olun. orijinal romlarını ve ota güncelleştirmelerini direkt olarak yayınlıyorlar.
    Konu khino tarafından (05.Mayıs.2012 Saat 15:34 ) değiştirilmiştir.

9. khino üyemize teşekkür edenler:

Ogulcanakbas (05.Mayıs.2012)

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bir türlü adımları düzgün yapamadım sanırım .s yardımcı olur musunuz ?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Hangi adimi yapamadin diyecegimde buyuk ihtimal ilk adimlarda takilmiss*****. Onu gectikten sonra zaten toolkit kendi yapiyor herseyi. Cigazi pc ye tanitabildinizmi? Yani telefon pcye bagliyken donanim bilgisayarimi sag tiklayip yonetr bastiginizda gorebiliyormusunuz?

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu