Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Orjinal Android Market Yükleme?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Exclamation Orjinal Android Market Yükleme?

ben telefonumu yeni aldım slide comda bir sürü uygulama var ama güvenlik gereği yükleme yapmak istemiyorum.. dolayısyla bi tane oyunum bile yok bana yardım edermisiniz bu market nerden bulunur, nasıl yüklenir?
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (18.Şubat.2012 Saat 18:18 ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Üye
    alikasimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Ettiği Teşekkür
    407
    219 mesaja 682 teşekkür aldı
    market yükleme işlemi telefonunuzun garantisinin iptal olmasına sebep olur. çünkü orjinal başka bir ROM yüklenmesi gerekmektedir. rom/firmware yükleme işlemleri forumumuzda telefonların bölümlerinde yeralmaktadır.

ancak bu işlemleri kendiniz yapamıyor ve telefonunuzun bozulma riskine girmek istemiyorsanız telefonunuza orjinal Android Market'in yüklenmesi için, Android Market yükleme isteğini sipariş verip, Cihazınızı Sakarya Merkez'de bulunan teknik işlem servisimize kargo ile göndermeniz takdirde, elimize ulaştığı ilk gün işlemlerinize başlanıp size kargo ile geri yollanacaktır.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.androidtelefonlari.com/ca...islem-servisi/
    Saygımlarımla, Ali Kasımoğlu

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    ali bey çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için ..ama herkes bunu böyle mi yapıyor ben anlamadım tek bir oyun için bu kadar zahmete değermi?

Deneyimli Üye
    alikasimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Ettiği Teşekkür
    407
    219 mesaja 682 teşekkür aldı
    Alıntı sandroid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ali bey çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için ..ama herkes bunu böyle mi yapıyor ben anlamadım tek bir oyun için bu kadar zahmete değermi?
    eğer amacınız tek bir oyun yüklemek ise. oyunun apk uzantılı kur dosyasını bulup ta sadece onu yükleyebilirsiniz. bu çok daha kolay olacaktır.
    Saygımlarımla, Ali Kasımoğlu

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı Liman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Android market yüklemeniz şart değil (gerçi rom ve root yapmadan yüklenebiliyor) farklı marketleri yükleyin, bu arada forum yöneticileri yol göstermekten ziyade kendi Androidtelefonları'na yönlendirmeleri hoş değil, burada amaç bilgi payaşımı mı yoksa müşteri toparlamak mı?
    Ne yapalım? Hizmetlerimizi yok mu sayalım? Kim tarafından desteklendiği belirsiz, orjinal Android Market'te bile virüslü uygulamalar var iken, siz diğer güven vermeyen market alanlarına yönlendirirken çok daha iyi mi oluyor? Ayrıca herkesin sorusuna, sorununa bir çözüm getirmeye çalışıyoruz.

Yeni Üye
    Nereden
    Istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhaba, ben de ayni sorunla karsi karsiyayim. Acaba android market kullanmak icin ne yapmamiz gerekiyor. Ben yaptigim adimlari anlatayim onun uzerinden yardimci olursaniz memnun olurum.

Android market'e Google hesabimla giris yaptim, cihazim gorunmuyor. Internette birkac farkli yol vardi (telefon numarasini degistirmek vs) onlari denedim fakat hicbiri calismadi. Appbrain uygulamasi ile kurun alternatiflerini gordum internette fakat onun icin de yine android market'e giris yapmak gerekiyor. ROM isleriyle ilgilenmek istemiyorum.

Ilgilenen herkese tesekkur ederim, iyi calismalar

Edit:
    Arkadaslar sorunu cozdum, HTC Desire HD rootsuz 2.2 vardi, upgrade yaptim (cihaz icinden) Android market otomatik olarak geldi
    Konu ahmetertem tarafından (20.Nisan.2011 Saat 19:00 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhaba. İki gün önce Samsung Galaxy Mini telefon aldım. Android işlemcili. Menüsünde Samsung Android Market var. Burada Oyun, Haber, Bankalar gibi birçok klasör var. Buradan ücretli ve ücretsiz olarak yanında belirtilmiş. Hattımda internet paketi yok. Herhangi bir uygulama *****mek istediğimde internet ücreti alınıyor mu? Ücretsiz olanları yüklemek için ne yapmalıyım. Bilgilendiriseniz sevinirim.

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    İnternet paketiniz yoksa standart tarifeden ücretlendirilirsiniz.. Yükleyeceğiniz oyunun boyutuna göre değişir bu ücretlendirme ve bildiğim kadarıyla da bütün operatörler KB başına 9 Kuruş ile ücretlendiriyor..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bu cihaz içinden android market uygulamasını nasıl yapıyorsun bana mail atabilirmisin -Mail adresinizi özel mesaj ile belirtiniz- mailim çok teşekkürler
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (11.Mayıs.2011 Saat 18:23 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye aymensezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    android market kullanamayan arkadaşlar applanet uygulamasını yüklesinler hıc bır sıkıntı yaşatmıyor 3 ay boyunca applanetten uygulama yükledim cihazıma
    Model numarası
    GT-P1000
    ürün bilgisi sürümü
    2.3.3
    Ana bant sürümü
    P1000XXJPZ
    Kernel sürümü
    2.6.35.7
    se.infra@
    SEP-52#2
    Yapım Numarası
    GINGERBREAD.XXJQ1