Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: facebook androsid uygulaması hatası

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Lightbulb facebook androsid uygulaması hatası

arkadaşlar şöyle bir sorun var ; facebookun android telefonlar için olan uygulamasıyla giriş yaptıgımda kend yüklmiş oldugum *****ları göremiyorum .*****lar diye bir sekme bulamadım..normal pc den girdigim de ise görünür durumda.. bu problem facebookun uygulamasından mı kaynaklanıyor yoksa telefondan mı ? bu konuda bilgisi olan varsa bilgislerini paylaşırmı acaba

Gold Üye® mozug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    41
    688 mesaja 866 teşekkür aldı
    Facebook un kendi uygulamasından kaynaklanan bir sorun, ***** olarak degil de sadece link olarak gözüküyor. Direk ******* dan paylaşırasanız ***** gözüküyor mesela. Güncellemelerle çözülecektir yakında.
    Yeni Başlayanlar İçin Yararlı Bilgiler <---------- Bir Kere Okuyun En Azından.

AHLAKINIZ İKİ YÜZLÜYSE, ADALETİNİZDE İKİ YÜZLÜ OLUR

3. mozug üyemize teşekkür edenler:

aborjin_21 (07.Mayıs.2012)

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    hmm anladım uygulamadan kaynaklanan bir sorun bencede.. ama söyledigin link olayıda görünmüyor sadece resimler sekmesi var..ayrıca ben paylaşmaktan bahsetmedim ki kendi yüklemiş oldugum *****lardan bahsettim.. neyse tşkler cvp için
    Alıntı mozugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Facebook un kendi uygulamasından kaynaklanan bir sorun, ***** olarak degil de sadece link olarak gözüküyor. Direk ******* dan paylaşırasanız ***** gözüküyor mesela. Güncellemelerle çözülecektir yakında.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı mozugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hmm anladım uygulamadan kaynaklanan bir sorun bencede.. ama söyledigin link olayıda görünmüyor sadece resimler sekmesi var..ayrıca ben paylaşmaktan bahsetmedim ki kendi yüklemiş oldugum *****lardan bahsettim.. neyse tşkler cvp için

Gold Üye® mozug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    41
    688 mesaja 866 teşekkür aldı
    Alıntı aborjin_21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi *****larını yüklediginde paylaşmış olmuyormusun ? Onları ******* yükleyip direk paylaşırsan demek istemiştim.
    Yeni Başlayanlar İçin Yararlı Bilgiler <---------- Bir Kere Okuyun En Azından.

AHLAKINIZ İKİ YÜZLÜYSE, ADALETİNİZDE İKİ YÜZLÜ OLUR

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    yok paylaşmış olmuyorum bak şimdi faceye ***** eklediginde paylaşmadan da eklersın hesabına sonra ne zaman paylaşmak istersen paylaşırsın.. ayrıca ******* ile ilgili bir sorumnumuz yokki..ben zaten *****ları faceye değilde *******ye eklesem sorun olmayacak..ama ben diyorum ki 5 sene önce faceye eklediğim ( paylaşmadıgım sadece eklediğim veya yüklediğim) *****ları göremiyorum..daha doğrusu hiç kimsenın *****ları görünmüyor..mesela senin yüklenmiş *****ların var veya etiketlenmiş olduğun..normalde pc den girildiğinde efaceye *****lar sekmesinden görebiliyorsun ama bu android face uygulamasında *****lar sekmesi yok.. ben bunu söylüyorum..
    Alıntı mozug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi *****larını yüklediginde paylaşmış olmuyormusun ? Onları ******* yükleyip direk paylaşırsan demek istemiştim.