Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Motorola Defy Mini XT320 - Cihazım açılmıyor.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Motorola Defy Mini XT320 - Cihazım açılmıyor.

facebook müşteri hizmetleri
    Merhaba;

Yaklaşık 2-3 hafta önce aldığım telefonum artık açılmıyor. Açılışta gelen Motorola logosu sürekli ekranda duruyor ve telefon açılmıyor. Telefonu öylece bıraksam bütün gün logo ekranda duracak. Telefonu açmadan şarja taktığımda ekranda pilin şarj durumu gözüküyor ve şarj etmeye davam ediyor. Yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum. Yardımcı olabilirmisiniz?

Yeni Android
    Nereden
    Kilis
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Cihazınızı kapalı durumda iken Ses kısma Düğmesine basılı tutarak açma düğmesine basınız android simgesi görünce elinizi çekiniz ve recovery moduna girmiş bulunuyorsunuz cihaza reset atın ve rebootlayın cihazınız gene tekrardan boot logosunda kalıyorsa firmware atmantak başka çaren yok kalmıyor recovery mode için kullanılan düğmeler ses kısma ve ses açma düğmeleri. Bootloader durumuna bakmak istersenizde ses yükseltme ve açma düğmesi buradaki bir takım yabancı kelimeleri yeterli bir ingilizce yönlene bilirsiniz

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Malesef söylediklerinizi yaptım fakat recovery menüye bir türlü girmiyor. Bunun başka çözümü yok mu?

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı NeCo1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef söylediklerinizi yaptım fakat recovery menüye bir türlü girmiyor. Bunun başka çözümü yok mu?
    Teknik servisten başka bir çare gözükmüyor. Motorola yazılımlarını internette yaygın değil.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bataryayı cihazdan ayırdım belli bir süre sonra tekrar denedim. Recovery menüye ulaştım. Bilgendirme için teşekkürler.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    NeCo1907
    aynı sorun bende de var telefonu alalı 25 gün oldu. TElefon iyice kasmaya başladı şarjı azalmıştı. şarja koydum yine aynıydı sonra yeniden başlatim kendine gelsin dedim telefon kapandı ve bi daha açılmadı neyaptımsa olmuyor. motorola simgesi yanıp duruyor. ama açılmıyor. lütfen yardımcı olun. power tuşu ile birlikte ses kapama tuşunada bastım ama bi değişiklik olmadı açılmıyor.. yardım edin.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Telefondan Sim kart ve SD kartı çıkart tam şarjını yap ve söylenilen tuşlara aynı anda basmayı dene.. bu cihaz hard reset konusunda biraz hassas servis menüsüne girmek biraz uğraştırıyor.. enazından beni uğraştırdı.. ama girip reset atmayı başardım.. yüklediğiniz yazılımlardan bir tanesinin bu sorunu çıkartabileceğini unutmayın..

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    arkadaşlar merhaba cihazı alalı 3 ay oldu bende de bahsettiğiniz kapanıp açılmama sorunu var yaklaşık yarım saat sonra kendine geliyor acaba garantiye götürüp net bir sonuç alan oldumu?Varsa kaç günde hallettiler?teşekkür ederim.