Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir Oyun Secelim

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    1,450 mesaja 3,139 teşekkür aldı

Bir Oyun Secelim

facebook müşteri hizmetleri
    Hepimiz cihazlarda az cok oyun oynariz kimimiz cok kimimiz az, dusumcem su ki andronova.net uzerinde bir oyun secelim ve bu oyunu oynayalim. Oyuda kazandigimiz dereceleri puanlari screenshot ile alip buraya koyalim.

Eminim ki bir oyunu tek basina oynamak yerine ayni oyunu baskalarininda oynadigini bilip buna göre derece yapmaya calismak daha zevkli olacaktir.

Fakat böyle birsey yaparsak öncelikle hem fikir olmamiz gerekir ve bir oyunda karar kilalim. Gerekirse anket yapariz örnegin 3 gunluk veya daha kisa bir sure ona göre bir oyun secelim. Bu konuda sizin görusleriniz nelerdir ? Görusleriniz ile birlikte oynanmasini istediginiz oyun veya oyunlari söylermisiniz. En fazla 3 secenek olsun...

1. Fishin' 2 Go
    2. Spirit HD
    3.Alchemy
    [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][CENTER]

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir; ihtiyaç kalmaz..

Benim Olmazsa Olmaz Uygulamalarım Dev Liste

Android® Matt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    106
    970 mesaja 1,394 teşekkür aldı
    Bence çok iyi bir fikir. Oyunların sürekli değişmesi de çok daha iyi olacaktır.
    Tavsiyem en çok tercih edilen oyunu konuda sabitlemek diğerlerini de 3 gün ya da kısa süre içinde değiştirmektir.
    Ama screenshot eklemede bir sınır konmazsa gereksiz üstüste paylaşımlar ve mesaj sayısı artsın diye fazla koyanlar olabilir. Forum Sohbet Mekanındaki gibi mesaj sayısı artmazsa bence daha iyi olur. Tabiki bu şahsi fikrim.
    Ayrıca ben Temple Run diyorum

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    1,450 mesaja 3,139 teşekkür aldı
    Alıntı Matt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence çok iyi bir fikir. Oyunların sürekli değişmesi de çok daha iyi olacaktır.
    Tavsiyem en çok tercih edilen oyunu konuda sabitlemek diğerlerini de 3 gün ya da kısa süre içinde değiştirmektir.
    Ama screenshot eklemede bir sınır konmazsa gereksiz üstüste paylaşımlar ve mesaj sayısı artsın diye fazla koyanlar olabilir. Forum Sohbet Mekanındaki gibi mesaj sayısı artmazsa bence daha iyi olur. Tabiki bu şahsi fikrim.
    Ayrıca ben Temple Run diyorum
    O zaman bu konuyu forum sohbet bölumundeki tarafa kaydirmak gerekicek ama bu mesajlarin sayilmamasi icin gecerli olan durum tum bölum icin gecerli mi yoksa sadece sohbet ettigimiz kisim icin mi gecerli ögrenmek gerek. Simdilik oyun fikirlerini alalim, ben bir Ali bey'e ileteyim bu durumu.

Edit: Konu ile ilgili PM Ali Bey'e yollanmistir. Simdilik oynanmak istenen oyun seceneklerini görelim derim.
    Konu tokayto tarafından (19.Mayıs.2012 Saat 00:07 ) değiştirilmiştir.
    [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][CENTER]

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir; ihtiyaç kalmaz..

Benim Olmazsa Olmaz Uygulamalarım Dev Liste

Uzman Üye zulkarneyn37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Şanlıurfa
    Ettiği Teşekkür
    98
    208 mesaja 251 teşekkür aldı
    Ben hic birini oynamadim o yuzden bir fikrim yok malesef secim sonucuna gore yerisa girerim ama

Galaxy S2 & Tapatalk 2
    TEŞEKKÜR butonunu kullanalım MOD veya ÜYELERİMİZİ yardım için teşvik edelim.

MESAJ yazarken lütfen TÜRKÇEMİZİ düzgün kullanalım anlamsız kelimeler kullanmayalım----(TŞK-PLS-SLM---gibi)

Türkçemize özen göstermeyip garip garip, acayip acayip şeyler yazmayınız. Harf yutmayınız.

Unutmayın; "sizin sorunuzu daha önce birisi mutlaka sormuştur...!! Mutlaka..."
    O yüzden ekranınızın sağ üst köşesindeki Hızlı Aramaya yazarak bulabilirsiniz.

Yeni Başlayanlar İçin Faydalı Bilgiler