Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: desire batarya problemi

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Exclamation desire batarya problemi

merhaba arkadaşlar, benim problemim htc desire telefonumun bataryasının çok kısa sürede bitmesi.süreyi uzatmak için ayarlar kısmında arka plan verisini kapattım,duvar kağıdını grafiksiz kullanıyorum ama hala batarya 1günde bitiyor. öyle çok kullandığımı da sanmıyorum.böyle düşünme sebebim daha önce iphone3G kullanmam ve desire'dan daha fazla konuşup, internette ve appstore'da dolaşmama rağmen 2-3 gün şarjının gitmesiydi.kimi sitelerde pil kapasitesini artırma yoluna gidilirse -1600MAH ve yukarısı- sürenin uzayacağı söyleniyor.bu bekleme süresini ne kadar etkiler ve kesin çözüm olur mu?eğer bu çözüm dışında önerileriniz varsa nelerdir? şimdiden cevap verenlere teşekkür ederim

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Özellikle GPS gibi ayarları gerekmedikçe açık tutmamanızı öneririm. Ayrıca Android Market'te bulabileceğiniz Task Killer adlı uygulamaları kulanarak sisteminiz üzerindeki yükü hafifletebilirsiniz. Belki de en önemli olan ise; telefonunuzun Radio versiyonunu güncellemek. Ben Nexus One kullanıcısıyım ve iki telefon birbirine yakın özelliklere sahip. Kullanmaya başladığım günden beri telefonumun pil süresinde hissedilebilir derecede değişme oldu.

Kısacası; telefonunuzda gereksiz özellik ve uygulamaları açık tutmayın. Radio ve Build versiyonlarının güncel olmasına dikkat edin.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    teşekkürler bilal dediklerini uygularım, zaten mobil şebeke ayarını yalnızca gsm olarak ayarlamıştım ama diğer radio ve build versiyonlarınıda güncellerim.

Ettiği Teşekkür
    328
    Rica ederim. İlgili konulara buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bilal Akgunduz açıklamalarınız için teşekkürler...

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    radio nedir arkadaşlar? dinlediğimiz radio deilmi ben o sanıyordum. heryerde adı geçiyor. sanırım farklı bişey. açıklarsanız sevinirim.
    pil konusuna gelince. benim desire i günde 3 kere şarj ediyordum. sonra mobil şebekeyi kapatıp açmasını öğrendim ve android booster kullanmaya başladım. rekorum 4 gün üzeri. normal kullanımda 24 saat wifi bağlı olarak 3 gün rahat gidiyor. ekran parlaklığınıda otomatik olarak ayarlayın bence. birde hafıza kartınız da önemli çok elektrik çekiyor olabilir. ben toshibanın class4 16 gb'lık olanını kullanmaya başladım şarjda oynama oldu biraz daha uzun süre gidiyor. öyle dandik hafıza kartları kullanmayın. ucuz etin yahnisi hesabı...

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı kerem0537 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    radio nedir arkadaşlar? dinlediğimiz radio deilmi ben o sanıyordum. heryerde adı geçiyor. sanırım farklı bişey. açıklarsanız sevinirim.
    pil konusuna gelince. benim desire i günde 3 kere şarj ediyordum. sonra mobil şebekeyi kapatıp açmasını öğrendim ve android booster kullanmaya başladım. rekorum 4 gün üzeri. normal kullanımda 24 saat wifi bağlı olarak 3 gün rahat gidiyor. ekran parlaklığınıda otomatik olarak ayarlayın bence. birde hafıza kartınız da önemli çok elektrik çekiyor olabilir. ben toshibanın class4 16 gb'lık olanını kullanmaya başladım şarjda oynama oldu biraz daha uzun süre gidiyor. öyle dandik hafıza kartları kullanmayın. ucuz etin yahnisi hesabı...
    Radio cihazın baz istasyonu versiyonudur. Güncel versiyonlarında gözle görülür pil ömrü artışları yaşanıyor.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Bilal Akgunduz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Radio cihazın baz istasyonu versiyonudur. Güncel versiyonlarında gözle görülür pil ömrü artışları yaşanıyor.
    teşekkürler...

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Radio nasıl güncellenir?

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı kmlkck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Radio nasıl güncellenir?
    http://forum.andronova.net/showthrea...um-Detaylar%FD

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu