Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Android Marketten ücretli uygulama inmiyor.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Android Marketten ücretli uygulama inmiyor.

Arkadaşlar 1 hafta önce HTC Desire HD aldım.
    Telefonda Android maerket te şu anda yüklü, ücretsiz bir çok oyun ve uygulamam *****dim.
    Ancak bir uygulamanın free olanını imdirmiştim belli bir kısıtlaması var, o kısıtlamayı kaldırmak için ücretini ödemek istedim telefonda get pro yzısı vardı onu tıkladım, ancak markette bana böyle bir uygulama yok diyor.
    İndirmek istediğim uygulama dosyaları ve klasötrleri düzenlememizi sağlıyor, aslında benim ihtiyacım olan şey klasörler ve alt klasörler ekleyerek resimleri, ***** ları ve olabilirse uygulamaları da kategorize etmek, bununla ilgili markette bir çok uygulamam var aslında ama hiç biri kullanışlı değil, kullanışlı olanmıda ücretli ve ödemesini yapamıyorum.
    Uçretsiz ve sınırsız bir klasörleme uygulaması bulsam hemen *****eceğim, 1000 den fazla resim var ve hepsinin klasör ve alt klasörlere ihtiyacı var çok karıştılar birbirlerine.
    Tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum, saygılar.

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Eğer Android Market'inizde ücretili uygulamaları görebilmek, satın alabilmek istiyorsanız; market bölgenizi değiştirmeniz gerekiyor. Bunun için benim de kullandığım Market Access uygulamasını tavsiye ederim. Fakat bu uygulamayı kullanabilmek için root erişimine sahip olmanız gerekiyor. Detaylı bilgilerin bulunduğu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Bilal Akgunduz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer Android Market'inizde ücretili uygulamaları görebilmek, satın alabilmek istiyorsanız; market bölgenizi değiştirmeniz gerekiyor. Bunun için benim de kullandığım Market Access uygulamasını tavsiye ederim. Fakat bu uygulamayı kullanabilmek için root erişimine sahip olmanız gerekiyor. Detaylı bilgilerin bulunduğu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.
    Root işlemi olmadan, bunu yapmanın bir yolu yok mu? Daha yeni stock roma döndüm, root yapmakta angarya geliyor.

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı Ocelot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Root işlemi olmadan, bunu yapmanın bir yolu yok mu? Daha yeni stock roma döndüm, root yapmakta angarya geliyor.
    Maalesef yok

Yeni Üye froyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    arkdaslar peki root yapıp market access la bırlıkte ucretlı uygulamalrı ucretsız ındırebılıyrmuyuz?

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı froyo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkdaslar peki root yapıp market access la bırlıkte ucretlı uygulamalrı ucretsız ındırebılıyrmuyuz?
    İllegal olan hiçbirşeyi forumda paylaşmıyoruz, doğal olarak sürekli önerdiğim bu uygulamanın da böyle bir özelliği yoktur.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    visionary programını SD karta atıp kurun diyor SD karta nasıl atıp nasıl kurarım ?

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı CagkaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    visionary programını SD karta atıp kurun diyor SD karta nasıl atıp nasıl kurarım ?
    Konu ile alakasız sorular sormayınız.

Yeni Üye froyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Peki root yapip tekrar orjinal rom a donunce tekrar garanti kapsamina gryomu cihaz?

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı froyo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki root yapip tekrar orjinal rom a donunce tekrar garanti kapsamina gryomu cihaz?
    Root işlemleri sırasında Bootloader kırıldığından ve şuan için geri döndürülmesi mümkün olmadığından rootlanan cihaz garantili olamaz.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu