Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2.3.7 CM Romdan ICS 4.0.4 e Geçme..YARDIM !!

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

2.3.7 CM Romdan ICS 4.0.4 e Geçme..YARDIM !!

arkadaşlar cihazımda şu anda 2.3.7 CM rom kurulu fakat uzun zamandan beri rom artık sanki işlevini yitirdi miladı doldu gibi hareket ediyor..ve ben yine CyanogenMod (9) kurmak istiyorum çünkü arkadaşımda bu rom yüklü ve felaket stabil çalışıyor sizlerden isteğim magldr menüsünden kurabilir miyim yoksa telefonu bilgisayara mı bağlamam gerekiyor ? acemiyim bu konularda yardımcı olursanız çok mutlu olurum..çünkü arkadaşımda daha önce ICS sürümü yüklüydü ve o telefonu bilgisayara bağlamadan magldr menüsünden rom güncelleştirebiliyodu..yardım lütfen

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    1,450 mesaja 3,139 teşekkür aldı
    Alıntı By_ExoRCisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cihazımda şu anda 2.3.7 CM rom kurulu fakat uzun zamandan beri rom artık sanki işlevini yitirdi miladı doldu gibi hareket ediyor..ve ben yine CyanogenMod (9) kurmak istiyorum çünkü arkadaşımda bu rom yüklü ve felaket stabil çalışıyor sizlerden isteğim magldr menüsünden kurabilir miyim yoksa telefonu bilgisayara mı bağlamam gerekiyor ? acemiyim bu konularda yardımcı olursanız çok mutlu olurum..çünkü arkadaşımda daha önce ICS sürümü yüklüydü ve o telefonu bilgisayara bağlamadan magldr menüsünden rom güncelleştirebiliyodu..yardım lütfen
    Cihaziniz i9100 mu ? Marka ve modeli nedir ?
    [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][CENTER]

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir; ihtiyaç kalmaz..

Benim Olmazsa Olmaz Uygulamalarım Dev Liste

Deneyimli Üye beyto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Ettiği Teşekkür
    37
    151 mesaja 176 teşekkür aldı
    Yapman gerek şeyler telefon markana göre xda dan cm9 romu bul ***** sd karta at ister recoveryden kur istersen de rom manager den kur.Aynı zamanda da şuanki romunu yine istersen recoveryden yada rommanagerden yedekle cm9 u beğenmezsen cm7 ye kolayca dönebilirsin

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı tokayto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihaziniz i9100 mu ? Marka ve modeli nedir ?
    hayır hocam htc hd2 cihazım

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı beyto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapman gerek şeyler telefon markana göre xda dan cm9 romu bul ***** sd karta at ister recoveryden kur istersen de rom manager den kur.Aynı zamanda da şuanki romunu yine istersen recoveryden yada rommanagerden yedekle cm9 u beğenmezsen cm7 ye kolayca dönebilirsin
    tamam kardeşim tavsiyelerini dikkate alacam bu arada zaten rom xda'n *****ildi diğer arkadaşın rom'u.