Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: custom romdan stock roma gecerken hata

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Unhappy custom romdan stock roma gecerken hata

arkadaskar bn cyanogen romunu yukledim ilk telefona sonra orjinal ics ye gecmek istedim ve download modunda direk ics yi yukledim hatta odinde pass bile cikti ama sonra telefon acilis ekraninda kaldi orda oyle duruyor download moda alamiyorum ama recovery moduna aliniyor ne yapmam lazim nolur yardim edin

Android® Matt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    106
    970 mesaja 1,394 teşekkür aldı
    Recovery Moda giriyorsa Download Moda da girmesi lazım ancak girmiyorsa Recovery Moddan Wipe data factory reset ve wipe cache yaparak telefonu açmayı deneyin.

3. Matt üyemize teşekkür edenler:

yusuf00300 (08.Haziran.2012)

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    hocam çok saolun oldu valla eğer burda olsanız sizi yanağınızdan öperdim ne isterseniz yapardım adak bile adamıştım telefon kedine gelirse diye tekrardan çok saolun Allah ne muradınız varsa versin tuttuğunuzu altın etsin aslında benimde aklıma geldi ama şimdi telefonu daha fazla bozmamak için yapmamıştım

bilmediğim bazı konularda da bni bilgilendirirseniz sevirim şimdi custom romdan başka bir custom roma geçeceğim zaman direk recovery'den wipeleri yaptıktan sonra flashlayacak mıyım? ve custom'dan stock roma nasıl geçecem bn hiç bir şey yapmadan normal böyle geçtim sanki çok sağlıklı bir yükleme olmadı tekrardan çok teşekkür ediyorum şuan havalara uçacam nerdeyse

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    106
    Alıntı yusuf00300 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam çok saolun oldu valla eğer burda olsanız sizi yanağınızdan öperdim ne isterseniz yapardım adak bile adamıştım telefon kedine gelirse diye tekrardan çok saolun Allah ne muradınız varsa versin tuttuğunuzu altın etsin aslında benimde aklıma geldi ama şimdi telefonu daha fazla bozmamak için yapmamıştım

bilmediğim bazı konularda da bni bilgilendirirseniz sevirim şimdi custom romdan başka bir custom roma geçeceğim zaman direk recovery'den wipeleri yaptıktan sonra flashlayacak mıyım? ve custom'dan stock roma nasıl geçecem bn hiç bir şey yapmadan normal böyle geçtim sanki çok sağlıklı bir yükleme olmadı tekrardan çok teşekkür ediyorum şuan havalara uçacam nerdeyse
    Sağolasın , yardımlaşmak için buradayız.
    Download Moda da girmiyorsa zaten wipe seçenekleri kaçınılmaz olmuş. Ama yapmadan önce danışmanız iyi olmuş

Evet wipe seçeneklerinden sonra hemen romu flashlayacaksınız. Yani arada telefonu açmaya kalkışmayın. Ek olarak custom romdan custom roma veya stock roma geçerken Superwipe ver kernel temizleyici kullanırsanız çok daha sağlıklı bir yükleme olur.
    Custom Rom'dan Stock Rom'a geçerken superwipe ve kernel temizleyiciyi flashlayın , ardından telefonu hiç açmadan kapatın. Download Mod tuş kombinasyonlarını kullanarak download moda giriş yapın ve istediğiniz firmwareyi odin ile yükleyin.

Not : Rootlu bir telefonda wipe seçenekleri yapıldıktan sonra yeni bir rom flashlanmazsa telefon açılış ekranında kalır ve download moda alarak orijinal bir firwmare yüklemek zorunda kalırsınız.

6. Matt üyemize teşekkür edenler:

mertakman244 (03.Kasım.2012)

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    cevaplarınız için çok teşekkür ederim beni gerçekten çok güzel bilgilendirdiniz ancak şuan Allah'a şükür telefon açılıyor takır takır da çalışıyor hiç bir sorunum yok ancak telefon download moda girmiyor recovery'ye giriyor download mod tuş kombinasyonu'na basınca telefon normal olarak açılıyor acaba bu sorunu nasıl çözebilrim?

Edit : Ben düyorum ki acaba yüklemeyi yaparken driverlerde bir hata mı oluştu acaba
    Konu yusuf00300 tarafından (09.Haziran.2012 Saat 09:23 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    106
    cevaplarınız için çok teşekkür ederim beni gerçekten çok güzel bilgilendirdiniz ancak şuan Allah'a şükür telefon açılıyor takır takır da çalışıyor hiç bir sorunum yok ancak telefon download moda girmiyor recovery'ye giriyor download mod tuş kombinasyonu'na basınca telefon normal olarak açılıyor acaba bu sorunu nasıl çözebilrim?
    Rica ederim
    Telefonu kapatın , Home + Power + SES KISMA tuşlarına aynı anda uzunca basın. Download Mod ekranı gelene kadar basın. Recovery Mod açılıyorsa Download Modun da açılması gerekli. Belki az basıyor veya yanlış bir şeye basıyor olabilirsiniz , dikkat edin.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Dün telefon açılış ekranında takılınca 5 defa denemiştim girememişti heralde telaştan iyi basamamışım yardımlarınız için teşekkür ederim

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    106
    Dün telefon açılış ekranında takılınca 5 defa denemiştim girememişti heralde telaştan iyi basamamışım yardımlarınız için teşekkür ederim
    Şuan Download Moda giriyor mu?

Sent from my GT-I9100

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    evet şuan giriyor

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    106
    evet şuan giriyor
    Tamam problem kalmadıysa sorun yok

Sent from my GT-I9100

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu