Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hd desirede ekran kapanma sorunu

Yeni Üye
    Nereden
    türkiye/izmir
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

hd desirede ekran kapanma sorunu

desire hd telefonum var.rootlu. son günlerde telefonumu kullanmadığım zaman yani ekran kapalıyken,bi müddet sonra açmaya çalışıyorum ben ekranın uykuda olduğunu zannederken bi bakıyorum telefon tamamen kapanmış.tekrar baştan bi daha açıyorum. bunun nedeni ne olabilir.çok değişik rom lar denedim ve şimdi tekrar eski orijinal revolotıon
    3.0 yükledim.Acaba bu denediğim romlardan kaynaklı olabilirmi.yardımcı olursanız sevinirim

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı tate Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    desire hd telefonum var.rootlu. son günlerde telefonumu kullanmadığım zaman yani ekran kapalıyken,bi müddet sonra açmaya çalışıyorum ben ekranın uykuda olduğunu zannederken bi bakıyorum telefon tamamen kapanmış.tekrar baştan bi daha açıyorum. bunun nedeni ne olabilir.çok değişik rom lar denedim ve şimdi tekrar eski orijinal revolotıon
    3.0 yükledim.Acaba bu denediğim romlardan kaynaklı olabilirmi.yardımcı olursanız sevinirim
    Sorunun esas sebebini bilemeyeceğim. Fakat telefonunuza komple format atıp, ardından forumda da yer alan orjinal RUU dosyalarından birini yükleyip, birkaç gün kullanarak sorunun çözülup çözülmediğini anlayabilirsiniz. Çözülürse tekrar Custom ROM yükleyip normal bir şekilde kullanabilirsiniz. Benimki sadece bir öneri, işe yaramayabilir. Fakat denemekten zarar gelmez

Yeni Üye
    Nereden
    türkiye/izmir
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Nasil format atabilirim? Komple format derken ne demek istediginizi anlayamadim?

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı tate Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasil format atabilirim? Komple format derken ne demek istediginizi anlayamadim?
    Settings/SD card & Phone Storage/ Factory Format seçeneğiyle telefonunuzu Fabrika ayarlarına geri döndürürsünüz. Fakat telefonunuzdaki önemli bilgileri yedekleyin ya da GMAIL hesabınıza senkronize edin. Daha sonra sitedeki RUU versiyonlarından güncel olanı yükleyerek birkaç gün kullanın. Umarım sorununuz düzelir. Kolay Gelsin

Yeni Üye
    Nereden
    türkiye/izmir
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    RUU yapamiyorum cunku ERROR 131 diye bir hata veriyor, once GoldCard uygulamasini yapip yeniden deneyin diye birsey buldum forumlarda, onuda yaptim goldcard oldu ama yine ayni hatayi aldim, RUU yapabilmek icin baska bir oneriniz var mi ?

Tesekkurler.

Ettiği Teşekkür
    328
    Sanırım Error 131 hatasının sebebi Radio S-OFF yapmamış olmanız olabilir. Blogumuzdaki bu yazıdan Radio S-OFF yapabilirsiniz.