Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: pc'den appstore uygulamalırını *****ip

Aktif Android qumgiceiis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    elazığ
    Ettiği Teşekkür
    18
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Question pc'den appstore uygulamalırını *****ip

android cihazımıza atıp oynayabilir miyiz beyler çalıştırır mı ? var mı bi bilginiz ?

Android® Matt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    106
    970 mesaja 1,394 teşekkür aldı
    Google Play'den *****ilen uygulamalar sadece Android cihazlar , AppStore'dan *****ilenler ise sadece Apple'nın telefonlarında çalışır. Android ile uyumsuzdur ve çalışmayacaktır.

3. Matt üyemize teşekkür edenler:

qumgiceiis (13.Haziran.2012)

Android® Titan® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    815
    689 mesaja 774 teşekkür aldı
    Lütfen gereksiz sorular için konu açmayınız.
    Ne anlatırsan anlat, anlattığın
    karşındakinin algıladığı kadardır-
    Mevlana

Yardım Sever Android
    Ettiği Teşekkür
    13
    15 mesaja 16 teşekkür aldı
    Alıntı Titan® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lütfen gereksiz sorular için konu açmayınız.
    Size gore basit ve gereksiz bir soru(n) herkes icin gereksiz mi olmali belki adam bilmiyor gercekten merak etti.Lutfen baskalarinada saygili olunuz ve onlarin gozunden bakmaya calisin birazda yoksa milletin sorusuna gereksiz diyerek forum uyesi olunmaz.

Ettiği Teşekkür
    815
    Alıntı yeniandroid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size gore basit ve gereksiz bir soru(n) herkes icin gereksiz mi olmali belki adam bilmiyor gercekten merak etti.Lutfen baskalarinada saygili olunuz ve onlarin gozunden bakmaya calisin birazda yoksa milletin sorusuna gereksiz diyerek forum uyesi olunmaz.
    Benim nasıl bir üye olacağıma siz karar veremezsiniz, lütfen sözlerinize dikkat ediniz. Ben sizde dahil herkese son derece saygılıyım (Bilen bilir) Benim gereksiz konudan kastım, farklı işletim sistemlerine sahip uygulamaların diğer cihazlarda çalışıp çalışmayacağını sormak için konu açılmasınaydı. Istenirse bu soru herhangi bir konudan da sorulabilirdi.
    Mevlana

7. Titan® üyemize teşekkür edenler:

Matt (09.Temmuz.2012)

Yardım Sever Android
    Ettiği Teşekkür
    13
    Benim nasıl bir üye olacağıma siz karar veremezsiniz, lütfen sözlerinize dikkat ediniz. Ben sizde dahil herkese son derece saygılıyım (Bilen bilir) Benim gereksiz konudan kastım, farklı işletim sistemlerine sahip uygulamaların diğer cihazlarda çalışıp çalışmayacağını sormak için konu açılmasınaydı. Istenirse bu soru herhangi bir konudan da sorulabilirdi.
    Belkı konuyu acan arkadas telefonlarda ısletım sıstemı farklılıgı oldugunu bılmıyordu yada farklı ısletım sıstemı ıcın farklı oyunlar yapıldıgını kı bılse bunu sormazdı ayrıca bu konuyla ılgılı bı konu bulamadıgı ıcın yenı konu acmız olamazmı sonra bu sorunun baslıktakı konuyla ne alakası var konuyla ılgısz soru sormayın fılan dıyenler ortaya cıkıyor ayrıca bır sorunun yenı onu acılarakmı yoksa eskı bır konunun altına yazılarak mı sorulacagına sız mı karar verıyorsunu?
    Edıt:Bence bu konu cozme ulastıgından ve amacından sapıp tartısmaya donustugunden kılıtlenmelı :-D Bu arada bı farkında olmadan saygıda kusur etmıssek affola.

Ettiği Teşekkür
    815
    Hangi işletim sisteminin hangi cihaza ait olmadığını bilmiyorsa kişi o zaman ne diye akıllı telefon alıyor ? Gitsin normal bir telefon kullansın. Bu arada kimin ne yazacağına kararı tabiki de ben vermiyorum öyle şey mi olur ben sadece yönetici olarak üyelere Forum Kurallarını hatırlatmaya çalışıyorum. Mesela birkaç kuralı buraya da yazayım da hem sizin sorularınıza ışık olsun, hem de diğer üyelere bir bilgi olur belli.

Forum Kuralları.

MADDE: 12. Kimseye faydası olmayan, lüzumsuz mesaj atmak ve gereksiz
    yere kasten -rep / +rep vermek
    yasaktır.

MADDE:
    15. Gereksiz yere konulardaki mesajların alıntı yapılması yasaktır.

MADDE:
    16. Farklı konuda konu dışı sorular sorulması yasaktır. Sorularınız için
    uygun konusu arayın veya yoksa yeni
    konu altında sorunuzu açın.

Devamı için lütfen bir bakın. http://forum.andronova.net/showthrea...um-Kurallar%FD

Bu arada küçük bir bilgi olması bakımından söylüyorum. Burası amiyane tabirle muz cumhuriyeti değil ki kararları bir kişi versin burada herkesin ortak kararı neyse onlar uygulanır.
    Mevlana

Yardım Sever Android
    Ettiği Teşekkür
    13
    Hangi işletim sisteminin hangi cihaza ait olmadığını bilmiyorsa kişi o zaman ne diye akıllı telefon alıyor ? Gitsin normal bir telefon kullansın. Bu arada kimin ne yazacağına kararı tabiki de ben vermiyorum öyle şey mi olur ben sadece yönetici olarak üyelere Forum Kurallarını hatırlatmaya çalışıyorum. Mesela birkaç kuralı buraya da yazayım da hem sizin sorularınıza ışık olsun, hem de diğer üyelere bir bilgi olur belli.

Forum Kuralları.

MADDE: 12. Kimseye faydası olmayan, lüzumsuz mesaj atmak ve gereksiz
    yere kasten -rep / +rep vermek
    yasaktır.

MADDE:
    15. Gereksiz yere konulardaki mesajların alıntı yapılması yasaktır.

MADDE:
    16. Farklı konuda konu dışı sorular sorulması yasaktır. Sorularınız için
    uygun konusu arayın veya yoksa yeni
    konu altında sorunuzu açın.

Devamı için lütfen bir bakın. http://forum.andronova.net/showthrea...um-Kurallar%FD

Bu arada küçük bir bilgi olması bakımından söylüyorum. Burası amiyane tabirle muz cumhuriyeti değil ki kararları bir kişi versin burada herkesin ortak kararı neyse onlar uygulanır.
    Yazdiginiz 3 forum kuralininda benim sorumla alakasi yok belki bana bir ima yada uyari icin paylasmissinizdir diye dusunuyorum ama o zaman niye basina sorulariniza isik olsun yazasiniz ki degil mi bu arada son paragrafta da vurguladiginiz gibi bir konunun gerekli yada gereksiz olduguna siz tek basiniza bilgi deneyiminize gore karar veremessiniz karsi tarafinda bilgi seviyesini dusunmelisiniz ha bu arada son yorumunuzdaki ilk soruya gelecek olursak kisi akilli telefonu isletim sistemi yuzunden mi almak zorunda yoksa oyleydide benmi duymadim yani sadece telefonun tipini begenmemiz o telefonu alabilmemiz icin yeterli degil mi illa ki telefonun kullandigi isletim sisteminide mi bilmemiz gerekiyor kanimca konuyu acan arkadasimizdan ozur dilemeniz gerekirken siz hala basit bir tartismada haksiz olmaniza , hicbir kural ihlalinde bulunmamama ve sorumun cevabini karsilamamasin ragmen gerrksiz yere forum kurallari paylasarak kendinizle celisiyorsunuz.Bu arada moderatorlugunuze yakismayan kabalasmalarinizdan oturu en azindan bu konu basligi altindan bundan sonra size cevap yazmayacagim saygilarimla iyi forumlar.

Ettiği Teşekkür
    815
    Sevgili kardeşim ben kural hatırlatmamı sizin ''konuyla ılgısz
    soru sormayın fılan dıyenler ortaya
    cıkıyor'' sözünüze istinaden yazdım. Yoksa kural hatırlatmak gibi bir amacım yok, isteyen kuralı okur isteyen okumaz. Kişi elbette kullanacağı cihaz hakkında almadan önce biraz bilgi sahibi olması lazım. Ben sırf telefonu görünüşü için alayım ama ne özellikleri var ve bunları nasıl kullanırım bilmedikten sonra ne anlamı var o kadar para vermemin ? Ayrıca kimse robot değil hepimiz insanız bazen hepimiz birşeylerd kızabiliyoruz ancak siz bunu tamamen kişiselleştiriyorsunuz. Lütfen konu daha fazla uzamasın.
    Mevlana