Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Telefon Aksesuarı

Yardım Sever Üye tatliyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Ettiği Teşekkür
    198
    184 mesaja 244 teşekkür aldı

Telefon Aksesuarı

facebook müşteri hizmetleri
    Arkadaşlar ben ya htc one x yada samsung galaxy s3 almayı planlıyorum. bir iki htc nin detaylı inceleme *****sunu izledim. ve kutudan çıkan kulaklık pek hoşuma gitmedi. kutudan nasıl bir kulaklık çıkıyor. merak ettim ? kulaklık iyim ? ayrıca gerçekten kullanan bir arkadaş şarj durumu ile ilgili iyi bir bilgi verirse sevinirim. ayrıca yine kullanan bi arkadaş arkadaki kamerasının çıkıntılı olmasının bi zararı var mı ? o bölüm aşınıp yada çizilebilir mi ?

2. tatliyasin üyemize teşekkür edenler:

audeyay (29.Ekim.2012)

Yeni Üye
    Nereden
    TÜRKİYE/İSTANBUL
    Ettiği Teşekkür
    15
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    Alıntı tatliyasin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben ya htc one x yada samsung galaxy s3 almayı planlıyorum. bir iki htc nin detaylı inceleme *****sunu izledim. ve kutudan çıkan kulaklık pek hoşuma gitmedi. kutudan nasıl bir kulaklık çıkıyor. merak ettim ? kulaklık iyim ? ayrıca gerçekten kullanan bir arkadaş şarj durumu ile ilgili iyi bir bilgi verirse sevinirim. ayrıca yine kullanan bi arkadaş arkadaki kamerasının çıkıntılı olmasının bi zararı var mı ? o bölüm aşınıp yada çizilebilir mi ?
    1-kulaklık o kadar iyi değil
    2-şarj durumu sana bağlı benim one x 2 gün gidiyor ayarlama yaptıktan sonra en kötü 2 birde yedek orjinal şarj aleti biraz pahalı gelebilir ama
    3-kamera bölümünü biraz kötü olmuş benim telefon geldi camında çok ufak bir çizik oldu ama foto çekerken bir sorun yok ama teli her zaman sert bir yere koyma veya cebinde sert bit cisim gelmesin
    4-kasası çok sağlam s3 den iyi
    5-bence kararını sen kendin ver başkalrına bakarsan her kafadan bir ses çıkar sen düşün sen karar ver hadi hayırlısı artık senin için

Nereden
    Samsun
    Ettiği Teşekkür
    198
    teşekkür ederim dostum fakat anlamadığım htc nin amiral gemisinin yanında verilen kulaklığın daha iyi olmasını beklerdim. sonuçta ***** işini beats audio yapıyor.

5. tatliyasin üyemize teşekkür edenler:

audeyay (29.Ekim.2012)

Yeni Üye
    Nereden
    TÜRKİYE/İSTANBUL
    Ettiği Teşekkür
    15
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    [QUOTE=tatliyasin;116745]teşekkür ederim dostum fakat anlamadığım htc nin amiral gemisinin yanında verilen kulaklığın daha iyi olmasını beklerdim. sonuçta ***** işini beats audio yapıyor.[/QUOT

Haklısın ama yapcak birşey yok be çok ne yapalım zaten kulaklığın sadece konuşma için kullanıyorum

Yeni Üye
    Nereden
    TÜRKİYE/İSTANBUL
    Ettiği Teşekkür
    15
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    Haklısın ama yapcak birşey yok ben sadece telefonla konuşma için kullanıyorum yoldaken o da

Nereden
    Samsun
    Ettiği Teşekkür
    198
    neyse artık alırsam eğer beats audio ya yakışır bir kulaklık alırız. bu arada sormak istediğim bişey daha var telefonun oyun deneyimi nasıl nova 3 felan ayrıca kardeşim wifi sorunu varmış yaşıyormusun ?

9. tatliyasin üyemize teşekkür edenler:

audeyay (29.Ekim.2012)

Süper Üye mrdmrc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    iSTaNBLuE
    Ettiği Teşekkür
    601
    550 mesaja 825 teşekkür aldı
    neyse artık alırsam eğer beats audio ya yakışır bir kulaklık alırız. bu arada sormak istediğim bişey daha var telefonun oyun deneyimi nasıl nova 3 felan ayrıca kardeşim wifi sorunu varmış yaşıyormusun ?
    Dun telefonuma *****dim nova 3u orjinal stock rom kullaniyorum bugun sabahtan 2bolum bitirdim takilma yavaslama yok ben bunu s2 de yaptim sirf tegra islemci dedikleri icin denemek istedim bildigin cift cekirdekli Exynos la takilmadi one-x ve s3 te takilma olacagini hic sanmam ama varsa s2 al daha halen aldigima pisman olmadigim bir telefon

Bu arada nova 3 her kurusunu hakediyor yanliz yuklemeyi gece yapin 1700mb dosya *****iyor dile kolay

Sent from my GT-I9100 using Xparent ICS Blue Tapatalk 2
    MrDMrC

Duyuru:Bir süre Aranızda olamıyacağım Konularım Güncel Kalmayabilir. Kusurabakmayın...

◄●Omega v19.2◄●►Final JB 4.1.2●►

OlloS2 ARMAGEDDON RoM

CrEaTuRe 2 RoM 4.0.4

Nereden
    Samsun
    Ettiği Teşekkür
    198
    dostum google play den *****iyoruzda orada dolar cinsinden kontörle alabiliyormuyuz yoksa kredi kartından mı çektiriyoruz

Süper Üye mrdmrc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    iSTaNBLuE
    Ettiği Teşekkür
    601
    550 mesaja 825 teşekkür aldı
    dostum google play den *****iyoruzda orada dolar cinsinden kontörle alabiliyormuyuz yoksa kredi kartından mı çektiriyoruz
    Ben once caliyormu diye ilaclisini denedim sonra baktim takilma yok kartla aldim

MrDMrC

Duyuru:Bir süre Aranızda olamıyacağım Konularım Güncel Kalmayabilir. Kusurabakmayın...

◄●Omega v19.2◄●►Final JB 4.1.2●►

OlloS2 ARMAGEDDON RoM

CrEaTuRe 2 RoM 4.0.4

Nereden
    Samsun
    Ettiği Teşekkür
    198
    Alıntı mrdmrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben once caliyormu diye ilaclisini denedim sonra baktim takilma yok kartla aldim

ne yani ben şimdi google play paralı olan uygulama oyun vesayre böyle şeyleri kontörle alamıyormuyum ?