Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ice cream sandwich galaxy s2 lockscreen sorunu !

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Question ice cream sandwich galaxy s2 lockscreen sorunu !

facebook müşteri hizmetleri
    merhaba arkadaşlar ya ben telefonumu bir aydır aldım dün yazılım güncellemesi yaptım telefon üzeri ice cream sandwich yükledim yalnız eskiden yan tuşa bastığında ekran kapanıyor sonra tekrar bastığımda lockscreen çıkıyor ve ya orta tuşa bastığımda yine lockscreen açılıyordu bende ekranı sürükleyip açıyordum şimdi ice cream sandwichte öyle birşey yok ya direk açılıyor lütfen yardım edin bana.. ayrıca yüz tanıma özelliği nasıl çalışıyor bir türlü yapamadım yüzümü tanıtıyorum sonra birşey yok ..

Uzman Üye zulkarneyn37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Şanlıurfa
    Ettiği Teşekkür
    98
    208 mesaja 251 teşekkür aldı
    ICS Romlardaki Ekran kilit sorununun çözümü için aşağıdaki işlemi uygulayabilirsiniz bir daha sorun olmayacaktır.

- marketten Terminal Emulator uygulamasını *****ip telefona kurun.
    - uygulamayı çalıştırıp sırasıyla aşağıdaki komutları satır satır yazın.

su
    echo -n ON > /efs/imei/keystr
    sync
    reboot

- reboot yazdıktansonra telefon yeniden başlayacak. sonrasında programla işlem bitiyor.
    - sonrasında recovery moduna girip 3 wipe seçeneğini ve fix permission kısmını uygulayın sorun düzelecektir.
    TEŞEKKÜR butonunu kullanalım MOD veya ÜYELERİMİZİ yardım için teşvik edelim.

MESAJ yazarken lütfen TÜRKÇEMİZİ düzgün kullanalım anlamsız kelimeler kullanmayalım----(TŞK-PLS-SLM---gibi)

Türkçemize özen göstermeyip garip garip, acayip acayip şeyler yazmayınız. Harf yutmayınız.

Unutmayın; "sizin sorunuzu daha önce birisi mutlaka sormuştur...!! Mutlaka..."
    O yüzden ekranınızın sağ üst köşesindeki Hızlı Aramaya yazarak bulabilirsiniz.

Yeni Başlayanlar İçin Faydalı Bilgiler

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    peki telefon resetlendikten sonra tekrar Terminal Emulator programına mı girecez recovery mod için..

Uzman Üye zulkarneyn37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Şanlıurfa
    Ettiği Teşekkür
    98
    208 mesaja 251 teşekkür aldı
    Kusura bakma ilk mesajda unutmuşum bunu yapabilmen için rootlaman gerekiyor telefonu.

Öncelikle Yeni Başlayanlar İçin Faydalı Bilgiler kısmını okumanda yarar var.

Daha sonra telefonunu rootla. Rootladıktan sonra ilk mesajda söylenenleri yap.

Wipe nasıl yapılır:
    Telefonunu kapat. Recovery modda aç(Ses yükseltme + Home + Güç tuşlarına aynı anda basarak). Ses tuşları ile aşağı yukarı gidebilir güç tuşu ile seçim yapabilirsin. Wipe ile başlayan seçenekleri seç ve çıkan menüde yes de. advanced bölümünden de fix permissions seçeneğini seç. Daha sonra reboot systemi seçerek telefonu yeniden başlat.

Bu işlemleri yapmak telefonundaki bütün kullanıcı verilerini silecektir. Rehber uygulamalar vs. Yedek almayı unutma.
    TEŞEKKÜR butonunu kullanalım MOD veya ÜYELERİMİZİ yardım için teşvik edelim.

MESAJ yazarken lütfen TÜRKÇEMİZİ düzgün kullanalım anlamsız kelimeler kullanmayalım----(TŞK-PLS-SLM---gibi)

Türkçemize özen göstermeyip garip garip, acayip acayip şeyler yazmayınız. Harf yutmayınız.

Unutmayın; "sizin sorunuzu daha önce birisi mutlaka sormuştur...!! Mutlaka..."
    O yüzden ekranınızın sağ üst köşesindeki Hızlı Aramaya yazarak bulabilirsiniz.

Yeni Başlayanlar İçin Faydalı Bilgiler

Gold Üye® moonlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    758
    1,857 mesaja 3,415 teşekkür aldı
    Alıntı zulkarneyn37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ICS Romlardaki Ekran kilit sorununun çözümü için aşağıdaki işlemi uygulayabilirsiniz bir daha sorun olmayacaktır.

- marketten Terminal Emulator uygulamasını *****ip telefona kurun.
    - uygulamayı çalıştırıp sırasıyla aşağıdaki komutları satır satır yazın.

su
    echo -n ON > /efs/imei/keystr
    sync
    reboot

- reboot yazdıktansonra telefon yeniden başlayacak. sonrasında programla işlem bitiyor.
    - sonrasında recovery moduna girip 3 wipe seçeneğini ve fix permission kısmını uygulayın sorun düzelecektir.
    evet aynen benim buldugum bir cozumdur program gelistirme bolumunde ilgili konum var arkadaslar

Sent from my GT-I9300 using Xparent ICS Blue Tapatalk 2