Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3G Watchdog Pc İnternetini Tele Yollama

Yeni Android brsylmzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    22
    44 mesaja 44 teşekkür aldı

3G Watchdog Pc İnternetini Tele Yollama

Arkadaşlar Meraba.Kullandıgım Tel Galaxy S2 Ics 4.0.3. Ben sabah bu programı *****dim;

https://play.google.com/store/apps/d...oid.g3watchdog

actım ama calıstıramadım kurmayı bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim şimdiden teşekkürler saygılar

Yardım Sever Üye
    Nereden
    Aydın
    Ettiği Teşekkür
    18
    37 mesaja 45 teşekkür aldı
    Yapmak istediğiniz işlem ile bu programı bir alakasını kuramadım. Bu program telefon üzerinden Wifi yada 3G yoluyla internete bağlandığınızda nekadar veri aktarımı yaptığınızı, yani diğer bir değişle kullanım kotanızı size gösteren ve ayarladığınız aylık limite yaklaştığınızda size uyarı ile haber verebilen bir programdır.

Bilgisayarınızdaki interneti, telefonda kullanmanız ile ilgili bir fonksiyonu olduğunu pek sanmıyorum...

Yeni Android brsylmzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    22
    44 mesaja 44 teşekkür aldı
    Alıntı beyazadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapmak istediğiniz işlem ile bu programı bir alakasını kuramadım. Bu program telefon üzerinden Wifi yada 3G yoluyla internete bağlandığınızda nekadar veri aktarımı yaptığınızı, yani diğer bir değişle kullanım kotanızı size gösteren ve ayarladığınız aylık limite yaklaştığınızda size uyarı ile haber verebilen bir programdır.

Bilgisayarınızdaki interneti, telefonda kullanmanız ile ilgili bir fonksiyonu olduğunu pek sanmıyorum...
    Öncelikle teşekkür ederim biraz araştırdım sizin söyledikleriniz dogru peki pcdeki interneti telefona aktarabilecek bir program varmıdır varsa tavsiye ederseniz sevinirim.saygılar.

Yeni Üye
    Nereden
    van
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    var dostum connectify me programını pc ne kur dilediğin bağlantıyı dilediğin yerle paylaş..