Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Antivirus önerisi

Yeni Üye MAtrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Question Antivirus önerisi

Android markette lookout mobile security, antivirus free, Dr.Web anti-virus light, avg anti-virus free, mcafee ve benzeri uygulamalar var. Bu tarz android uygulamalarından hangisi daha kullanışlıdır deneyenler varsa eğer öneride bulunabilirler mi?

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Yaklaşık bir yıldır Android'li telefon kullanıyorum. Bir kere bile virüs bulaşmadı. Zaten internetten, güvenilir olmayan sitelerden uygulama *****mez, Android Market'te de özellikle cinsel içerikli ve gerçek uygulamaların çakması olarak hazırlanmış uygulamalardan uzak durursanız herhangi bir virüsün bulaşması söz konusu dahi olmaz. Antivirüs uygulaması konusundaki tavsiyem ise Lookout'dan yanadır.

Yeni Üye MAtrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    tavsiye ve bilgiler için çok teşekkürler.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Bilal Akgunduz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık bir yıldır Android'li telefon kullanıyorum. Bir kere bile virüs bulaşmadı. Zaten internetten, güvenilir olmayan sitelerden uygulama *****mez, Android Market'te de özellikle cinsel içerikli ve gerçek uygulamaların çakması olarak hazırlanmış uygulamalardan uzak durursanız herhangi bir virüsün bulaşması söz konusu dahi olmaz. Antivirüs uygulaması konusundaki tavsiyem ise Lookout'dan yanadır.
    Kesinlikle katılıyorum. Ben Antivirüs Free yi yükledim memnunum.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    NetQin antivirüs +NetQin androıd booster +NetQin mobile manajer ben bunları kullanıyorum güncellene biliyorda hadi kolay gelsin 1market diye birde uygulama var oradan çok rahat indiirisin tabletimde kullanıyorumben memmnunum