Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Xperia Arc Şarj Problemi

Yeni Üye
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Red face Xperia Arc Şarj Problemi

arkadaş yeni başladım hepinize selamlar bi konu hakkında bilgilerinize baş vurmak istriyorum ilk defa bir androıd telefon aldım xperia arc şarjı çok çabuk bitiyor yardım ederseniz sevinirim umarım mesajı doru yere atmışımdır

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Telefonunuzun kullanmadığınız özelliklerini kapatın. Ekran parlaklığını düşürün. Bu şekilde en az 2 gün gitmesi gerekiyor. Eğer devamlı kurcalarsanız 1 günden fazl gitmesini beklemeyin. Sonuçta bunlar akıllı telefon, eski tip telefonlar gibi 1 hafta dayanmasını beklemek anlamsız olur.

Yeni Üye
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    teşekkürler

Yeni Üye
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bir sorum daha olacak yardımcı olursanız sevinirim telefondaki ses kayıt sistemini bulamıyorum çalışan programlarda var fakat nerede saklı bulamadım ayrıca ayarlar deposu da çalışmıyor

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı krasnadar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir sorum daha olacak yardımcı olursanız sevinirim telefondaki ses kayıt sistemini bulamıyorum çalışan programlarda var fakat nerede saklı bulamadım ayrıca ayarlar deposu da çalışmıyor
    Ses kaydı için ben de stok Android'de kurcalamıştım, fakat bulamamıştım. Android Market'ten uygulama *****meniz gerekiyor. Ayarlar deposundan kastınız ayarlar menüsü mü anlayamadım?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    dostum ne yaparsan yap ben yaklaşık olarak 10 aydır kullanıyorum ve sadece bi kere 72 saati gördüm ondada telefonda çalışan hiç bişey bırakmadım da öyle ulaşabildim ve öyle oluncada böyle bi telefon kullanmaya da gerek yok bence gülü seven dikenine katlanmalı hergün şarj ediyorum ve bütün uygulamalar çalışıyor facebook güncellemeleri olsun twiter olsun yada nete bağımlı olarak çalışan widgetler olsun sürekli aralıksız güncelliyor ve çalışıyor işte o zaman telefonn farkı ortaya çıkıyor onun için I LOVE YOU XPERIA

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    kardeşim sana 2 program sölücem o uygulamaları kur istersen full ışıkla kullan bende arc kullanıyorum 1 gün zor giden telefon şimdi 2 günden aşağı gitmiyor biri bataryya için program diğeri açık uygulamaları yani senin kapattığın sandığın programları kapatmana yarayan program juicedefend biri advancedtask ikinci

Yeni Android barca1899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    ADVANCED TASK KILLER programında kapnsa bıle hemen gerı acılıyor programlar aynı sorun bende de var ..baska bır onerınız var mı

Yeni Android barca1899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı bassci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim sana 2 program sölücem o uygulamaları kur istersen full ışıkla kullan bende arc kullanıyorum 1 gün zor giden telefon şimdi 2 günden aşağı gitmiyor biri bataryya için program diğeri açık uygulamaları yani senin kapattığın sandığın programları kapatmana yarayan program juicedefend biri advancedtask ikinci
    juicedefend= kullanım seklı nasıl acaba

Yardım Sever Android
    Ettiği Teşekkür
    2
    22 mesaja 25 teşekkür aldı
    enabled = balanced bu bile yetiyor.

eğer özellikleri kapatırsanız hani parlaklık olur , wireless , 3g hizmetleri vb. şeyler olur en az 2 gün kullanıma bağlı olarakta 1 haftaya yakın bekleme süresi sunuyor ki 2.5 gün konuşma dahil şarjı gitti.