Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kaldırılan program ardından menüde simge kaldı nasıl çözülebilir?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Kaldırılan program ardından menüde simge kaldı nasıl çözülebilir?

facebook müşteri hizmetleri
    SiyahKernel yüklü olan Galaxy S2 telefonumda sistem tarafından kurulmuş olan Polaris Office ve Afrinolly uygulamalarını telefonumdan Root Explorer programı yardımıyla kaldırdım. Ancak Afrinolly programı kaldırma işlemi başarılı olurken, Polaris Office uygulamasının menüdeki simgesi soluklaştı ve üzerinde küçük bir 'sd' yazısıyla beraber menüde kaldı (ancak program kaldırıldı). Menüdeki simgeyi kaldırmamın bir yolu var mıdır? Ve daha önce böyle bir problem yaşayan oldu mu? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İyi günler.

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    1,450 mesaja 3,139 teşekkür aldı
    System App Remover ile kaldirmayi deneyin veya uygulamayi listede gorebiliyormusunuz bir bakin bakalim...
    [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][CENTER]

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir; ihtiyaç kalmaz..

Benim Olmazsa Olmaz Uygulamalarım Dev Liste

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Yükledim ama uygulamanın listesinde görünmüyor Polaris Office.

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    Hmm, uygulamayi tekrar yukleyip daha sonra veriyi sil yapip kaldirmayi deneyin birde. Sanki uygulamanin bazi dosyalari duruyor gibi hala...

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir; ihtiyaç kalmaz..

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Onu daha önce denemiştim. O zaman oldukça saçma bir şey oluyor. O soluk simge duruyorken yeni bir Polaris Office daha geliyor. Ama her iki simge de programı açabiliyor. Kaldırdığımda sadece yeni simge gidiyor ve eskisi kalıyor. Ama hemen SystemApp Remover ile tekrar deniyorum bu durumu.

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    Alıntı ayberk.karakavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu daha önce denemiştim. O zaman oldukça saçma bir şey oluyor. O soluk simge duruyorken yeni bir Polaris Office daha geliyor. Ama her iki simge de programı açabiliyor. Kaldırdığımda sadece yeni simge gidiyor ve eskisi kalıyor. Ama hemen SystemApp Remover ile tekrar deniyorum bu durumu.
    Cihaz rootlu olduguna gore kaldirmada bir sorun olmamasi gerekiyordu normalde ama yinede bilemiyorum neden boyle bir sorun yasandi... Tekrardan dene bakalim bana gore deneme ve yanilma yontemleri ile cozulecebilecek bir sorun gibi geliyor...

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    SystemApp Remover ile de aynı şeyi yaptı ve yeniden yüklediğimi sildi yalnızca. Tekrar yükledim ve yükledikten sonra neden olduğunu anlayamadığım bir şekilde telefon yeniden başlatıldı ardından tekrar kaldırdım SystemApp Remover ile düzgün bir şekilde her iki simge de kayboldu bu sefer. Yardımınız için teşekkür ederim sorun çözüldü.

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    Alıntı ayberk.karakavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SystemApp Remover ile de aynı şeyi yaptı ve yeniden yüklediğimi sildi yalnızca. Tekrar yükledim ve yükledikten sonra neden olduğunu anlayamadığım bir şekilde telefon yeniden başlatıldı ardından tekrar kaldırdım SystemApp Remover ile düzgün bir şekilde her iki simge de kayboldu bu sefer. Yardımınız için teşekkür ederim sorun çözüldü.
    Sorunun cozuldugune sevindim dedigim gibi deneme yanilma yolu ile cozulebilicek bir sorundu ve oylede oldu

Deneyimli Üye shaq1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    XXX
    Ettiği Teşekkür
    54
    90 mesaja 118 teşekkür aldı
    Menü-Düzenle'ye girince - işareti çıkar uygulamalarda. Eksiyi tıklayrak da kaldırabilirsin bu tür hatalı şeyleri. Başıma gelmişti 2-3 kez, oradan biliyorum