Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [Eklenti][ICS][Beta] Beats Audio & SRS ses desteği. Tester aranıyor...

Yardım Sever Android
    Ettiği Teşekkür
    20
    63 mesaja 117 teşekkür aldı

[Eklenti][ICS][Beta] Beats Audio & SRS ses desteği. Tester aranıyor...

Konu çöp .
    Konu murat184 tarafından (19.Eylül.2012 Saat 03:08 ) değiştirilmiştir. Sebep: Konu çöp
    Samsung Galaxy NOTE n7000
    AOKP Build-3
    Thor Kernel 0.19 (Linux 3.0.32)
    Governor: LulzactiveQ IO Schelduer: Cfq
    CPU Min/Max : 50-1200 Mhz

Değerli Arkadaşlar lütfen bu Linkten dropbox'a üye olun, Hem siz ücretsiz 2GB alan kazanın hemde bana +500MB hediye etmiş olun !

2. 9 kişi murat184 üyemize teşekkür etti:

aXXo (01.Temmuz.2012),aziz...gs (06.Temmuz.2012),Matt (01.Temmuz.2012),mhmtsyk (06.Temmuz.2012),moonlight (01.Temmuz.2012),onderkul98 (09.Eylül.2012),qozmoz (06.Temmuz.2012),Seckin Tuncay (01.Temmuz.2012),Titan® (06.Temmuz.2012)

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    14
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    sırf bu beats yüzünden s2 cihazımı satıp htc xl aldım cihazı satmasıydım sana yardımcı olmak isterdim inş başarırsın ama sunu söliyim beats deteskli htc cihazları özellikle xl için özel entegre bi ses çipi var bu cidden acaip bi orjınallik ve kalite olarak farkediliyor s2 diğer cwm beats li zipleri flaşalamıştım. evet mesela s2 ses kalitesinde bariz hatrı sayılır bi iyileşme oldu.htcde dinleyince anladımki bu hem ses kartı hem yazılım desteğiyle gerçeklşen kalite.ama dediğim gibi yanlız yazılımla bile ses kalitesinde kalite artışı oluyor tabi iyi bir kulaklıkta lazım
    ez cümle bence yapabilirsin kolay gelsin............

Yardım Sever Android
    Ettiği Teşekkür
    20
    Haklısın özellikle kulaklık çok fark ediyor, ben senheiser cx 200 kullanıyorum.
    evet XL gibi modellerde hem yazılımsal hemde donanımsal destek var. HTC one x modelinde sadece yazılımsal destek var o yüzden ben one x den port ediyorum beatsı
    AOKP Build-3

Değerli Arkadaşlar lütfen bu Linkten dropbox'a üye olun, Hem siz ücretsiz 2GB alan kazanın hemde bana +500MB hediye etmiş olun !

5. murat184 üyemize teşekkür edenler:

onurkarakas94 (06.Temmuz.2012)

Gold Üye® moonlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    758
    1,857 mesaja 3,415 teşekkür aldı
    @murat184 kardeşim rica ederim elimden geldiğince her zaman desteğe varım asıl bu güzel ve başarılı çalışmandan dolayı seni tebrik ediyorum, xda da yayınlananların hiç birisi poweramp ta SRS efektini aktif edememişken senin programın çok başarılı bir şekilde çalıştırdı son ses ve tek parazit olmadan müthiş Beats Audio keyfini yaşadım

Not: Galaxy S3 cihazda ; Custom ROM olarak, FoxHound ve Turkbey romlarında denedim

Bilgi : Cihazların en azından ROOT lu olması gerekiyor

Gold Üye® aXXo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Ettiği Teşekkür
    318
    664 mesaja 1,310 teşekkür aldı
    Alıntı murat184 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısın özellikle kulaklık çok fark ediyor, ben senheiser cx 200 kullanıyorum.
    evet XL gibi modellerde hem yazılımsal hemde donanımsal destek var. HTC one x modelinde sadece yazılımsal destek var o yüzden ben one x den port ediyorum beatsı
    Murat dostum bu konuyu en kısa zamanda xda'da görmek istiyoruz Teli hala rootlamadığım için malesef deneme imkanı bulamadım ama root veya custom rom yüklediğimde ilk işlerden biri bunu deneyeceğim güzel çalışman için ayrıca teşekkür ederim devamını bekliyoruz

Android® Matt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    106
    970 mesaja 1,394 teşekkür aldı
    Murat ilk olarak söylemeliyim ki emeğine sağlık. Çalışman için tebrik ediyorum. aXXo 'ya katılıyorum , kısa zaman içinde xda üzerinde görmek istiyoruz. Programı zamanla geliştirip sunarsan daha çok ilgi gelir. Zaten şuan beta sürümü adını vermişsin. Galaxy S II , 4.0.3 Ski Rom 'da açılış ekranında bıraktı. Sanıyorum Sammy Romlarda çalışmıyor ancak yine de denemek lazım diğerlerini de. AOKP Rom'a geçtiğimde de deneyeceğim. xda üzerinde yayınlamayı düşünüyorsan updater - script kısmına ingilizce yazarsan ve forumumuzun reklamını yaparsan ayrı bir güzel olur Elbette işin şakası bu , karar sen*****. İstediğin yazıyı yazabilirsin Tekrar tebrik ederim

Yardım Sever Android
    Ettiği Teşekkür
    20
    Teşekkür ederim destekleriniz için beni cesaretlendirdi gerçekten,
    şimdilik ilk hedefim her cihazda çalıştırabilmek, Keşke aosp romlardada deneyebilseniz
    AOKP Build-3

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    1
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Sanırım android gb sürümlerinde kullanılmıyor.gerçi dosyayı da *****emiyorum.başka bir yere upload edebilirmisiniz

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yardım Sever Android
    Ettiği Teşekkür
    20
    Srs yi güncelledim beta2, lütfen test edip sonucu bildiriniz

http://www.multiupload.nl/Q7LYLJ3QUT
    AOKP Build-3

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    1
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    s2 android gb sürümünde denedim ***** çalarlar kapanmaya zorla hatası veriyor.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu