Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lg optimus sol cyanogenmod 9.0 baseband hatası

Yeni Android
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

lg optimus sol cyanogenmod 9.0 baseband hatası

Arkadaşlar öncelikle merhaba ;

Sorunum şu ki cyanogenmod 9.0'ı yükledim ancak hattımı görmüyor.Baseband sürümüm gözükmüyor.Sanırım onu yüklemem gerekiyor ama nasıl yükleyeceğimi bulamadım bir türlü.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yeni Android
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    baseband harici sanırım bir çok şey de çalışmıyor 9.0 versionuyla. whatsapp çalışmadı mesela...7.2 yi deneyeceğim ama onda da baseband sorunu vardı.Sorum devam ediyor yani.Baseband nasıl yüklerim ya da telefon hattımı görmesi için ne yapmam gerekiyor

Gold Üye® aXXo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Ettiği Teşekkür
    318
    664 mesaja 1,310 teşekkür aldı
    Alıntı ardaertugrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle merhaba ;

Sorunum şu ki cyanogenmod 9.0'ı yükledim ancak hattımı görmüyor.Baseband sürümüm gözükmüyor.Sanırım onu yüklemem gerekiyor ama nasıl yükleyeceğimi bulamadım bir türlü.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Aynı konuyu 2 farklı yerde açmanıza gerek yok. Gören ve konuyu bilen arkadaşlar cevap yazacaklardır. Telefonunuza uygun modem dosyasını bulup flashlamanız sorununuzu çözecektir. Xda'da bulabilirsiniz.

Yeni Android
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Xda nedir bilmiyorum.Sanırım bir site öyle mi ? Modem dosyasını nasıl flashlayabilirim bu konuda bir link mevcutmudur.

Gold Üye® aXXo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Ettiği Teşekkür
    318
    664 mesaja 1,310 teşekkür aldı
    Alıntı ardaertugrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Xda nedir bilmiyorum.Sanırım bir site öyle mi ? Modem dosyasını nasıl flashlayabilirim bu konuda bir link mevcutmudur.
    http://forum.xda-developers.com/ bu siteden telefonun development bölümünde modem dosyası ile konu bulabilirsin orada nasıl flashlanacagı da mevcuttur. Yada bizim forumdan telefonun bölümü varsa uygun konunun altında bu soruyu sorarsan aynı telefonu kullananlar yada bilgisi olanlar cevap verecektir.

Yeni Android
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Malesef benim modelimi eklemişsiniz siteye. Xda sitesinde de benim telefonumun bölümü yok. Nasıl arıyacağımı da anlayamadım açıkçası. Sanırım burada bilen birinden destek beklemem daha mantıklı olacak. Bir de rom manager kullanıyorum.Romu yükledikten sonra programdan tekrar flashlama yapıyorum ancak yine de baseband kısmı boş gözüküyor.Her telefonun ayrı modem dosyasımı olur ki ?

Yeni Android
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Yok mu hiç nasıl yapılabileceği konusunda link veya bilgi verebilecek olan kimse ?

Yeni Android
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Destek lütfen. Bu dosyayı ne olarak aramam gerekir ? Hiç mi yok kullanan ya da baseband dosyası yüklemeyi bilen ya ?