Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bluetooth

Yeni Üye Sabano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İST. TUZLA Tersaneler Böl.
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

Bluetooth

Arkadaşlar merhaba vod 945 demi yoksa androidlerin genelindemi bilemiyorum

Telefonumdan herhangi bir yazıyı Bluetooth ile atamıyorum sadece resim atabiliyorum. bunun bir yöntemi varmıdır. Benim çok ihtiyacım oluyor kullanan varsa yardımları rica

notlar kısmına giriyorum yazı oluşturuyorum gönderme seçenekleri çıkmıyor mesajlar kısmına yazıyorum yine olmuyor. başka bir telefondan alıyorum onuda göndermek istiyorumolmuyor...

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Mesaj olarak kaydedip Bluetooth ile göndermeyi denediniz mi? ŞAhsen benim hiç böyle bir ihtiyacım olmamıştı, bu işleve sahip bir uygulama bulabilirsem sizinle paylaşırım.

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    denedim hemen hemen her metin yazılan kısımdan denedim ama nafile acaba diyorum Docs to Go uygulamasından world exel vb programlardan biriylemi yazmak gerekiyor ama onlarda aktif değil para para istiyor

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bluetooth File adında bir uygulama var ama resim ve klasör ziplemniş dosya gelen metinleri gönderiyor yinede kendim oluşturup gönderemiyorum

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Liman merhaba bahsettiğin linki mail adresime göndermen mümkünmü sabano@rmkmarine.com.tr
    Alıntı Liman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Document to go full sürüm arşivimde mevcuttu paylaşayım, email adresinizi girin ve aktif olsun sonra da full kullanın.

*Link silindi!

Deneyimli Üye
    alikasimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Ettiği Teşekkür
    407
    219 mesaja 682 teşekkür aldı
    Sayın alikasimoglu,
    "uygulama *****me linki vermek yasaktır" diyerek mesajımdaki linki silmişsiniz ancak aşağıda ki linkteki bu tip bir paylaşımın farkı nedir merak ettim?
    http://forum.andronova.net/showthrea...at%FDm-Screen-)
    Document to go full versiyonu ücretlidir. Ve ücretli uygulama paylaşımı telif hakkları doğrultusunda problem yaratacağından doalyı yasaktır. Ücretsiz versiyonunu paylaşabilirsiniz.
    Saygımlarımla, Ali Kasımoğlu

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Arkadaşlar 8. uygulamadan sonra işime yarayanını buldum kullanımıda çok pratik telefondaki hertürlü veriye kolayca ulaşıp gönderebiliyorsun

Es File Explorer v1.5.0 benim işimi şimdilik görüyor yardımlar için teşekkür ediyorum....

Deneyimli Üye
    alikasimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Ettiği Teşekkür
    407
    219 mesaja 682 teşekkür aldı
    Ali bey,
    keşke verdiğim her linki silmeden önce bu uyarıyı yapsaydınız ya da "uygulama linki vermek yasaktır" şeklinde otoriter bir tavır yerine bu mesajı yazsaydınız. Açıkçası davranışınız bana samimi gelmedi!
    otoriter bir tavırdan kastınız bu forumda zaten yönetici olmam ve kuralları size hatırlatmamsa sizi yanlış anlamamış olurum. samimiyetin buradaki size yapılan ihtar ile alakasını göremiyorum. bu forumun kuralları bulunmaktadır. biz yasal olmayan içeriklere izin vermiyoruz. ücretli uygulama paylaşımı da bu yüzden yasaktır.
    Saygımlarımla, Ali Kasımoğlu

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Ali bey hata yaptık iyimi son olarak bulduğum uygulama da her türlü gönderimi sağlıyor ama Bluetooth ile göndermiyor enteresan sabırla sizden cevap bekler olacağım...