Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şarj cihazının ses çıkarması

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Şarj cihazının ses çıkarması

facebook müşteri hizmetleri
    Ben cihazı yeni aldım, iyiki de almışım diyorum gerçekten süper bir alet. Bilmiyorum benmi kafaya çok takıyorum ancak cihazı şarj ederken şarj cihazından hatırı sayılır bir ses geliyor. Özellikle sessiz bir ortamda şarj aletini fişe taktığımda sanki içinde küçük bir motor çalışıyormuş gibi ses geliyor. Tabii sessiz ortamda biraz insanın kulağına batıyor ama şarj cihazının ses yapması normalmidir? Yoksa benmi kafama takıyorum.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Ben telefonu şarj ederken herhangi bir ses çıkmıyor, isterseniz telefonu aldığınız yere bir götürün. Makina da belki sorun vardır.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    benimkide arada çıkarıyor fişin yönünü değiştirince ses kesiliyor... komik ama öyle, sanırım elektrik kaçağı gibi bir durum var.

Aktif Android Deagles48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    antalya
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Ben priz yada pc ile sarj ettim bugüne kadar hiç ses duymadım imkanınız varsa bi ses kaydı yada ***** çekebilirmisiniz sessiz ortamda

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı zakben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimkide arada çıkarıyor fişin yönünü değiştirince ses kesiliyor... komik ama öyle, sanırım elektrik kaçağı gibi bir durum var.
    Bizim evdeki bazı prizlerde de aynı şey oluyor. Prizle alakalı birşey.

Bu arada Samsung'un küçük şarj aletleriyle Nokia'nın şarj aletlerini karşılaştırdım. Nokia'nınki daha yüksek Amperle şarj ediyor ve daha kısa sürüyor. Bir ara arkadaş 3 saatte şarj ediyorum demişti ben de şaşırmıştım Nokia'nınkini kullandığımdan. Eğer bu süreden şikayet ediyorsanız amperine bakarak başka şarj aleti alın. Samsung'unki 0.15A

Bu Konu için Etiketler