Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sesim karşı tarafa gitmiyor?

Aktif Üye
    Nereden
    şanlıurfa
    Ettiği Teşekkür
    37
    23 mesaja 56 teşekkür aldı

Sesim karşı tarafa gitmiyor?

facebook müşteri hizmetleri
    arkadaşlar merhaba. kardeşim galaxy s telefona batarya kalibrasyonu yaparken root da yapmaya çalışmış ancak becerememş sonra 2.3.4 rom atmaya çalışmış ancak bunuda becerememiş. son olarak 2.2.1 yüklemiş. anca sorun şu ki telefonda konuşurken ses karşı tarafa gitmiyor. sorun bu romlardan olabilir mi ?? acil yardım lütfenn
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (23.Ağustos.2011 Saat 16:47 ) değiştirilmiştir.

Yardım Sever Üye abdullahmk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul / Küçükköy
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı mustapha2105 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba. kardeşim galaxy s telefona batarya kalibrasyonu yaparken root da yapmaya çalışmış ancak becerememş sonra 2.3.4 rom atmaya çalışmış ancak bunuda becerememiş. son olarak 2.2.1 yüklemiş. anca sorun şu ki telefonda konuşurken ses karşı tarafa gitmiyor. sorun bu romlardan olabilir mi ?? acil yardım lütfenn
    firmware başlıklı konudan en güncel rom u anlatımı takip ederek yüklemeyi deneyin. eğer sorun çözülmesse biz buradayız. elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız. yalnız anlatımdaki adımları eksiksiz ve hatasız bir şekilde yaptığınızdan emin olun.

Aktif Üye
    Nereden
    şanlıurfa
    Ettiği Teşekkür
    37
    23 mesaja 56 teşekkür aldı
    teşekkürler hocam deneyeceğim.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    merabalar kolay gelsin...
    öncelıklte böyle faydalı paylasımlarda bulundugunuz ıcın tesekkür ediyorum..

Benim sorunum şudur.
    telefonu aldıgımda sürümü 2,1.1 idi bi telefoncu ya goturdum guncellesın dıye 2,1,uptade diye bırsey yuklemıs
    sonrasında ben 2,3,3 sürümünü istediğim için olmadıgını soyledım ve tekrar götürdüm bu seferde 2,2,2 yüklemıs
    fakat sorun burda basladıı telefonda mp3 calarken hıc bı ses yok *****da aynı sekılde ama biri aradıgında zil sesi cıkıyor..enteresann..
    bi arkadasmda azbiraz anlıyordu 2,3,3 ü yükledı ama ses sorunu cozulmedıı ve sesımde karsıya gıtmıyor
    evett benım ne yapmam gerekıyor telefon konusunda hiç bi bilgim yok ciddi yardımlarınıza ihiyacım war ne yapmam gerekkk ???* tesekkurler

Yardım Sever Üye abdullahmk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul / Küçükköy
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı J.Stream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merabalar kolay gelsin...
    öncelıklte böyle faydalı paylasımlarda bulundugunuz ıcın tesekkür ediyorum..

Benim sorunum şudur.
    telefonu aldıgımda sürümü 2,1.1 idi bi telefoncu ya goturdum guncellesın dıye 2,1,uptade diye bırsey yuklemıs
    sonrasında ben 2,3,3 sürümünü istediğim için olmadıgını soyledım ve tekrar götürdüm bu seferde 2,2,2 yüklemıs
    fakat sorun burda basladıı telefonda mp3 calarken hıc bı ses yok *****da aynı sekılde ama biri aradıgında zil sesi cıkıyor..enteresann..
    bi arkadasmda azbiraz anlıyordu 2,3,3 ü yükledı ama ses sorunu cozulmedıı ve sesımde karsıya gıtmıyor
    evett benım ne yapmam gerekıyor telefon konusunda hiç bi bilgim yok ciddi yardımlarınıza ihiyacım war ne yapmam gerekkk ???* tesekkurler
    birkaç kişi daha bu sorun ile karşılaşmıştı. çözdüler mi, çözdülerse nasıl çözdüler bilmiyorum. ama bence siz önce telefonunuzu en güncel stock rom a güncelleyin. detaylı anlatıma sahip ilgili konuya buradan ulaşabilirsiniz. eğer sorun devam ederse bence donanımsal bir problemdir. o tür basit (bişey bildiğini zanneden ama aslında hiçbişey bilmeyen) telefoncular yerine kendini kanıtlamış işin ehli kişilere/kurumlara telefonunuzu emanet etmenizi öneririm ki tavsiyem androidtelefonlari.net teknik servisidir. yerleri sakaryadadır. ben telefonumu oradan satın aldım. http://www.androidtelefonlari.com/ Gönül rahatlığıyla telefonunuzu gönderebilirsiniz.
    Konu abdullahmk tarafından (09.Eylül.2011 Saat 07:49 ) değiştirilmiştir.